Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Ulice i Ordinace Lenka Zahradnická se nestydí: Propaguje kojení na veřejnosti

Hvězda Ulice i Ordinace Lenka Zahradnická se nestydí: Propaguje kojení na veřejnosti
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
mateřství
Krásná maminka dvou dětí a představitelka Hedviky ze seriálu Ulice bere kojení jako zcela přirozenou věc. Herečka Lenka Zahradnická (35) propaguje ho na svém instagramovém profilu. Co vzkázala svým fanouškům?

Lenku Zahradnickou (35) znáte nejspíš ze seriálu Ordinace v růžové zahradě anebo ze seriálu Ulice. Tato velice talentovaná herečka se ráda na svém Instagramu podělí o své soukromí.

V roce 2017 porodila první dítě - dceru Jasmínku - a letos v létě na svět přivedla další dceru Jovanku. Nyní je zasnoubena s dlouhodobým partnerem a otcem malých holčiček Michalem Vavrou.

Víme, že svou první dceru kojila déle, než je doporučeno lékaři. Minimální období se udává do 1 roku věku dítěte.

Patří mezi ženy, které kojení propagují a nemají potřebu tuto takříkajíc přirozenou věc skrývat. Nedávno na svém profilu zveřejnila fotografii s Jovankou v náručí, kde malou holčičku krmí.

„Kojím, kojila jsem a doufám, že ještě dlouho kojit budu. Je to zázrak, je to dar a není to samozřejmost. Kojím venku, vevnitř, v lese i na ulici. Zkrátka tehdy, když je to potřeba.

I když je kojení velmi intimní věc, dá se vykonávat i tak, že nemusí pobuřovat davy. A pokud se přece jen někdo takový najde, tak má asi hlad a problém. Děkuju za to, že můžu! Není to samozřejmost. Mlíku a slovní zásobě zdar!“ komentovala snímek při krmení mladší dcery Jovanky.

V tomto nelehkém období jim přejeme hlavně zdraví a domácí pohodu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy