Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Hvězda Ulice Hana Holišová: Od Veroniky Maléřové se slámou v botách po divošku v rozpuku

Hvězda Ulice Hana Holišová: Od Veroniky Maléřové se slámou v botách po divošku v rozpuku
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
narozeniny

Herečka Hana Holišová slaví 41. narozeniny a na svém kontě má spoustu rolí. Diváci si ji však pamatují především z nekonečného seriálu Ulice a pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Představitelka Veroniky Maléřové za své působení v seriálu prošla dost velkou proměnou. Z holky z venice, které trčela sláma z bot, se stala neohroženou divoškou v rozpuku. 

Oblíbená herečka Hana Holišová je původem z Brna a vystudovala činoherní herectví na JAMU. Zprvu hrála v Městském divadle v Brně, kde ztvárnila spoustu rolí v muzikálech jako Jesus Christ Superstar, Čarodějky z Eastwicku nebo Evita.

Do povědomí lidí se Holišová dostala díky roli zdravotní sestřičky Anny Peškové v seriálu Velmi křehké vztahy.

Zatím největším úspěchem Hanky je získání Ceny Thálie z roku 2013 za roli Papežky Jany v muzikálu Papežka.

Holišová svůj pěvecký talent předvedla hned několikrát v show Tvoje tvář má známý hlas. V posledních letech herečka září v nekonečném seriálu Ulice, kde ji fanoušci doslova zbožňují.

Postava Veroniky Maléřové měla k Haně Holišové daleko

Hana Holišová coby Veronika Maléřová prošla v Ulici vekou proměnou. Před lety se přistěhovala do Prahy s celou rodinou, manželem Martinem a dětmi Rozinou a Filipem.

Mámě dvou dětí z vesnice Loučka trčela sláma z bot a první dva roky to bylo hodně poznat. Veronika měla ráda klid a rušná Praha se jí vůbec nezamlouvala.

Po odchodu Martina za milenkou, servírkou Šárkou, se Veronice zhroutil život. Děti měly své zájmy, životní láska pláchla k milence a ona zůstala sama doma.

Nic netrvá věčně a ani neštěstí Veroniky, a proto se zanedlouho objevil šarmantní Patrik, který se do Veroniky zamiloval až po uši.

Z nudné vesnické "tetky odvedle" sebrala Veronika všechny své síly a proměnila se v divošku v rozpuku.


Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy