Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda Ulice Eva Hacurová promluvila o porodu: Strašili mě, že umřu bolestí

+ Další 4 fotografie
mateřství

Dceru Ladu porodila Eva Hacurová (29) sice teprve před pěti týdny, v úterý večer si nenechala ujít slavnostní premiéru minisérie Jitřní záře. A právě tam se nám hvězda seriálu Ulice svěřila, jak si užívá mateřství a proč se celý život obávala porodu. 

Její role kovářky Alice z nekonečného seriálu Ulice je sice pro mnohé diváky nenahraditelná, ti se ale v příštích měsících budou muset bez ní obejít. Eva Hacurová má totiž mnohem radostnější povinnosti než práci. Na konci dubna se z ní totiž stala maminka a aktuálně se sžívá s rodičovstvím.

Poprvé si odskočila od novorozené dcery

Nutno ale říct, že přestože je prvorodičkou, své role maminky se zhostila s grácii. Necelých pět týdnů po porodu dokonce vyrazila na slavnostní premiéru minisérie Jitřní záře, kterou již 10. června představí novácké Voyo a právě tam jsme ji vyzpovídali.

"Je to poprvé, kdy jsem malou opustila, mám ale naštěstí partnera, který se o ni báječně postará, takže nemám strach, že by dítě někde nechal. Co jsem se bavila se svými kamarády, kteří děti mají, tak mi říkali, že čím dřív zvyknete dítě, že vás nebude mít pořád, tak tím je to lepší. Není to ospravedlnění toho, že nejsme doma, ale je to pár hodin. Možná ani nevydržím do konce, budu se muset vrátit domu dřív. Má ale dva rodiče a je fajn, že spolu tráví aktivnější čas," říká v rozhovoru pro eXtra.cz herečka s tím, že jí její partner Kryštof Vondráček pomáhá nejen přes den, ale dokonce i v noci.

“Máme čtyři zvířata. Je potřeba, aby byl při ruce. Teď je na otcovské dovolené, předtím byl na home office. Nějak se vykrýváme, v noci se prostřídáme. Je to fajn. Postavil se k tomu čelem a je báječný,” popsala Hacurová, která si sice mateřství užívá, jedním dechem ale dodává, že nechce svůj život podřizovat rytmu dítěte. A to prý především kvůli svému vlastnímu duševnímu zdraví.

Strach z porodu

Přiznala nám, že větší obavy než z výchovy dcerky se obávala porodu. "Pro mě to byl největší strašák. Odmalička mě všichni strašili, že u toho umřu bolestí. Pro mě vše končilo porodem a neviděla jsem, co bude za tím. Nic jsem si k tomu nepřečetla a teď jdu krůček po krůčku s tou malou. A je to hrozně příjemné. Jsem nepopsaný list papíru jako ona a je v tom strašná svoboda. Vše se učíme spolu a je to šíleně přirozené. Neříkám, že je to vždy růžové, mnohdy šílím. Ale v globálu je to super," dodala herečka, které jsme se zeptali, zda už plánuje návrat do Ulice nebo by raději měla větší rodinu.

Na celý rozhovor s Evou Hacurovou, která o narození malé Lady informovala prostřednictvím svého Instagramu 29. dubna, se můžete podívat ve videu.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy