Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda Ulice Eliška Hanušová se vdala: Takhle dcera Miroslava Hanuše zářila v bílé

Hvězda Ulice Eliška Hanušová se vdala: Takhle dcera Miroslava Hanuše zářila v bílé
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
svatba
Pandemie koronaviru trvala dlouho a i když je stále ve hře, život se postupně vrací k normálu. Po karanténě přišlo na řadu rozvolňování opatření a s tím i obnovení svateb. Toho využila rozkošná hvězdička z nekonečného seriálu Ulice a provdala se za přítele Kryštofa. Radost musí mít i její otec Miroslav Hanuš (57), kterého jste mohli v loni vidět v tanečním pořadu StarDance.

Eliška Hanušová zažila pohádkovou svatbu se svým přítelem Kryštofem Bašusem uprostřed kvetoucího sadu s milovanými lidmi. "Zalitý sluncem a bublinkama, rodina," dodala pod příspěvek, kde naprosto září po boku svého milovaného manžela. Eliška je známá pro svou roli Báry Klímové v seriálu Ulice

Radost s ní určitě sdílí i tatínek Miroslav Hanuš, kterého diváci rovněž mohou znát z nekonečné Ulice, ale také si mohou velmi dobře pamatovat to, jak svými tanečními kroky zaválel minulý rok v pořadu StarDance, kde tančí různé české celebrity s profesionálními tanečníky.

Koronavirus omezil nejen svatby

Nevěsta to se svatbou neměla tak jednoduché. Kvůli pandemii koronaviru se zrušilo mnoho akcí a omezilo se v podstatě celé fungování společnosti. To odnesly i právě svatby, nebo také pohřby a natáčení různých seriálů či filmů. Hned jak bylo možné uspořádat akci po rozvolnění vládních opatření, Eliška se vrhla po hlavě do organizace vlastní svatby. Nyní je šťastně vdaná a moc jí to slušelo. Pochlubila se na Instagramu.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy