Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice čeká druhého potomka: Těhotenství v rizikovém věku

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
ulice
Tereza Bebarová (43) je v seriálu Ulice od jeho začátku. Herečka se ve svých třiačtyřiceti letech pochlubila fanouškům radostnou zprávou. Je podruhé těhotná a po vzoru své kolegyně Anety Krejčíkové (27) odchází ze seriálu, kde dlouhé roky hrála postavu Ukrajinky Světlany.

Tereza Bebarová oznámila svým fanouškům radostnou zprávu. Je podruhé těhotná a své bříško rozhodně netají. Herečka je známá především z oblíbeného seriálu Ulice, kde hraje už dlouhých třináct let.

Po vzoru kolegyně Anety Krejčíkové také opouští seriál. Rodit by totiž měla již zanedlouho. „To se běžně nedělá, aby herečka přišla za producenty s tím, že plánuje dítě. Ale já to takhle dělám. Už podruhé jsem to tak udělala,“ vtipkuje herečka.

„Všechny na to dopředu připravím, protože vím, jak je těžké všechno narychlo předělávat. A také to není nic příjemného pak v rychlém sledu a v tomto stavu mnoho předtáčet. Takže jsem se chtěla i vyvarovat tomuto presu,“ říká Tereza s tím, že její postava v Ulici bude mít podobnou pauzu jako Anetina postava.

Herečka se na příchod dalšího potomka velmi těší, ale bude na sebe muset být mnohem opatrnější. Mít dítě ve třiačtyřiceti letech je poměrně hodně rizikové, shodují se lidé na sociálních sítích.

Související články

Další články