Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková: Z holky odvedle za 7 let dospěla v smyslnou krásku

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková: Z holky odvedle za 7 let dospěla v smyslnou krásku
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
proměna
Anna Kadeřávková (23) patří mezi nejoblíbenější začínající herečky. Do povědomí diváků se dostala díky roli Roziny Maléřové z nekonečného seriálu Ulice. Půvabná herečka v Ulici začínala ve svých 17 letech a za tu dobu prošla skutečně velkou proměnou. Z nevýrazné "holky odvedle" s mastným čelem Anna vyrostla v krásnou a sexy ženu, na které si fanoušci cení především její milé povahy.

Jedna z nejsympatičtějších českých hereček Anna Kadeřávková pochází z velmi početné rodiny. Má čtyři sestry a pět bratrů, ale ze všech svých sourozenců se vydala na dráhu herečky jako jediná. Od malička byla pořádný komediant a herectví má zkrátka v krvi.

Na televizních obrazovkách jsme ji mohli poprvé vidět v roce 2013 v povídce Družička, a pak už to šlo ráz na ráz. V roce 2014 získala hlavní roli ve filmu Andílek na nervy, ale nejvíce Kadeřávkovou proslavil seriál Ulice

Díky nekonečnému seriálu se dostala do povědomí lidí a její fanouškovská základna rostla. Role Roziny začínající herečce skutečně sedla: holka v pubertálním věku, která se přestěhovala z Loučky do velké Prahy a snažila se zapadnout.

Zpočátku to Rozina neměla vůbec jednoduché. Spolužáci ji mezi sebe nevzali, protože pro ně byla Rozina jen holka z vesnice, které trčí sláma z bot. Postava Roziny Maléřové si prošla dlouhodobou šikanou, zamilovala se do gaye a zemřel jí za tragických okolností přítel.

Odjezd do Ameriky, svatba a konec v seriálu

V roce 2017 Rozina odjela do Ameriky dělat modeling a do Ulice se vrátila v roce 2019. Během cestování se seznámila s pohledným Victorem a svou lásku se rozhodli zpečetit sňatkem. Tím role Roziny v seriálu skončila, protože se Anna Kadeřávková rozhodla odejít.

Fanoušci z jejích odchodů nebyli kdovíjak nadšení, ale nikde není řečeno, že by se postava Roziny v budoucnu nemohla zase vrátit. Anna Kadeřávková je úspěšná na všech frontách. V anketě Czech Blog Awards 2017 byla zvolena jako třetí nejvlivnější člověk českého Instagramu.

Z nevýrazné herečky, kterou byste snadno přehlédli, dospěla Anna v nádhernou ženu, která je v současné době šťastná po boku rappera Strapa.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy