Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková slaví 22: Herečka svádí marný boj s nevyléčitelnou chorobou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
narozeniny
Anna Kadeřávková dnes slaví své dvaadvacáté narozeniny. Herečka se proslavila hlavně prostřednictvím nekonečného seriálu Ulice, kde sice nehraje od začátku, ale její postava Roziny je natolik oblíbená, že si diváci neumí už bez ní seriál téměř představit. Za poslední roky se kromě cesty do Ameriky Anička stihla rozejít se svým dlouholetým přítelem Jonášem a v současné době zápasí s nevyléčitelnou nemocí.

Představitelka Roziny z Ulice už přes rok válčí se zákeřnou lymeskou boreliózou. Dala stovky tisíc za léčbu v Německu, ale vůbec jí nepomohla. „Není šance, že by mi něco vrátili, podepisuje se tam papír, že ta vaše léčba vlastně nemusí dopadnout,“ krčí rameny Anna.

Anna Kadeřávková je statečná a s nemocí se pere jako lvice. Sama ale několikrát nejenom na sociálních sítích přiznala, že byly chvíle, kdy toho měla opravdu po krk. „Už se cítím mnohem lépe, začala jsem jíst čínské byliny,“ snaží se brát nemoc s nadhledem a přistupovat k ní pozitivně.

Půvabná herečka to má v životě jako na houpačce. Před více než rokem si dala pauzu v seriálu Ulice a odjela do Ameriky, kde si procvičovala angličtinu, chodila na kurzy herectví a pokoušela se o modeling.

Po návratu zpět do Česka si diváci doslova vynutili, že musí v nekonečném seriálu nadále pokračovat. Největším a současným problémem mladinké herečky je právě zmiňovaná zákeřná nemoc.

„Ráno vstanu a dám si prášky. Pak další po snídani, po obědě," řekla herečka eXtra.cz s tím, že léčba je opravdu náročná a je třeba přesně dodržovat všechny pokyny. Tak snad si Anička svůj narozeninový den užije a už jí bude jenom lépe.

Související články

Další články