Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková si se svým přítelem užívá na Kypru: Koronavirus je jim ukradený!

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková si se svým přítelem užívá na Kypru: Koronavirus je jim ukradený!
Zdroj: Instagram/archiv:annakaderavkova
+ Dalších 7 fotografií
Nezodpovědnost
Někomu je zkrátka jedno, že si z dovolené přiveze malý dárek v podobě koronaviru. Anna Kadeřávková (22) si prázdniny kvůli nějakým opatřením kazit nebude. Se svým přítelem, rapperem Strapem (31), vyrazila na Kypr, kde si to parádně užívají.

Místo toho, abychom byli rádi, že se svět dal víceméně do normálu, tak si raději sbalíme kufry a letíme co nejdál, kam to jen jde. Známé herečce to je také očividně jedno. Letěla se svou drahou polovičkou na Kypr. Na svém instagramovém profilu se vychloubá, jak se mají krásně, co už všechno spapali za dobroty, a hlavně nezapomněla ukázat, jak sexy postavu má.

Ubytování zdarma?

Fanoušky ale zajímá, jestli hotel, ve kterým je tento mladý pár ubytovaný, je formou spolupráce, tudíž zdarma. "Zajímalo by mě, zda ubytování v hotelu bylo formou spolupráce. Podle příspěvků na Instagramu to, jak označuješ hotel," ozval se jeden z fanoušků. To ale Anička vyvrátila a rovnou se pochlubila, že penězi nestrádají a za komfort si připlatí. "Hotel jsme brali, jaký se nám líbil. A pětihvězdičkový hotel tu stojí v podstatě všude stejně. Rádi si za příslušný komfort připlatíme. Floating breakfast se tu nikde nenabízelo, jinak bychom to taky brali, samozřejmě," chlubí se bývalá hvězda seriálu Ulice.

Můžeme jen doufat, že přiletí oba zdraví a v pořádku.

Související články

Další články