Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková je neskutečná kost! Takhle vytasila své zbraně ve vířivce

Hvězda Ulice Anna Kadeřávková je neskutečná kost! Takhle vytasila své zbraně ve vířivce
Zdroj: Se souhlasem A. Kadeřávkové / koláž eXtra
+ Dalších 5 fotografií
provokace
Jedna z nejpůvabnějších českých hereček, která se proslavila mimo jiné i v seriálu Ulice, Anna Kadeřávková (23), se pochlubila postavičkou snů ve vířivce a drinkem v ruce. Pro smůlu pánů je tohle sexy tělíčko už nějakou dobu zadané, tvoří pár s uznávaným slovenským rapperem Strapem a láska jim jenom kvete.

Herečka Anna Kadeřávková se zapsala do srdcí svých fanoušků nejen díky seriálu Ulice, kde hrála Rozinu, ale také díky filmům Andílek na nervy nebo komedii Šťastný nový rok, kde se během natáčení poznala i se svým partnerem, slovenským rapperem a dabérem Jánem Strapcem alias Strapem, se kterým žije v Bratislavě.

Postavička jako lusk

Anička má na svých sociálních sítích úctyhodných tři sta dvacet tisíc fanoušků, se kterými sdílí některé momenty ze života a občas zasdílí i nějaký ten provokativní snímek. Tentokrát se pochlubila fotkou v plavkách, kde vynikají její pevné křivky a očividně se na jejím těle doba kovidová příliš nepodepsala, a Anička tak formu do plavek na poslední chvíli ladit nemusí.

Aktuálně se Anička vrhla do natáčení druhého dílu filmu Šťastný nový rok, kde si opět zahraje po boku svého partnera. "A teď spolu točíme druhý díl. Zase v cizině. Jo, život ví, jak vám to udělat zábavný," svěřila se na sociálních sítích, kde promluvila o domově, který může člověk nalézt kdekoliv tam, kde je šťastný a cítí se být sám sebou.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy