Dlouhou dobu to vypadalo, že Anna Kadeřávková a Johan Mádr spolu vydrží snad na věky. Bohužel i tento oblíbený pár šel před pár týdny od sebe. Delší dobu to však tajili před veřejností a s pravdou šli ven teprve nedávno.

„Rozešli jsme se v dobrém, i nadále toho máme spoustu společného (od práce až po osobní život), jen už nejsme partneři, ale hezký pouto mezi námi trvá dál. Všichni určitě sami nejlíp víte, jak citlivý téma tohle je a jak to bolí, když se dva lidi po tak dlouhý době rozdělej. Děkuju tedy všem za to, že respektujete naše soukromí a náš osobní život, a to, že nechceme a nebudeme rozebírat, ‚proč, jak a kdy‘ se tohle v našich životech odehrálo,“ otevřeně přiznala Anna.

Herečka nesedí nešťastná doma, ale vyrazila si s kamarádkou do Španělska. Tam si užívají obě dvě dámskou jízdu a podle fotek to na slunné Mallorce holky pořádně rozjíždí. Anička sice vypadá jako něžný andílek, ale skutečnost je jiná.

Tahle holka je pěkně žhavá. Na pláži vystrkovala na místní Španěly svůj rozkošný zadeček a vrchní díl plavek úplně vynechala. Své přednosti si zakrývala jen rukama a smála se od ucha k uchu. Tak nějak tušíme, že tohle tělíčko dlouho samo nebude.