Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková to má za pár: Hádky těsně před porodem kvůli zásadní věci!

Proč se Aneta Krejčíková hádá s přítelem?
Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
Jedna z nejoblíbenějších hereček seriálu Ulice Aneta Krejčíková (28) to už má za pár. Očekává svého prvního potomka a tomu musela přizpůsobit své pracovní povinnosti. Již má za sebou poslední natáčecí dny a nyní se bude připravovat na porod. Spousta budoucích maminek hovoří o tom, že těhotenství je jedna z nejkrásnějších věcí v životě ženy. Aneta na to má trochu jiný názor. Proč se těsně před porodem hádá s otcem svého dítěte?

Čím dál tím více se stává, že budoucí maminky se rozcházejí v názorech, které se týkají celého těhotenství. Jedny jsou přesvědčeny o tom, že těhotenství je nejkrásnější období v životě ženy a každá by si ho měla náležitě užívat.

Druhé si zase myslí, že to zas taková nádhera rozhodně není. Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková je v tomto ohledu někde na půli cesty. Svěřila se, že její těhotenství probíhá poněkud zvláštně.

„Nevolnosti jsem naštěstí neměla, ale chutě mám velké, hlavně na sladké. Asi se nám narodí metráček. A také poznávám, co dokážou hormony. Věc, která by mě normálně zamrzela, teď prožívám tak, že brečím, jako kdyby mi vyvraždili celou rodinu. Ale stejně intenzivně prožívám i hezké věci. Mám to teď náročný sama se sebou,“ řekla.

Zároveň naznačila, že její přítel z jejích změn nálad nadšený příliš není. Než Aneta otěhotněla, tak to vypadalo, že se s přítelem shodnou úplně na všem. Jenomže skutečnost během těhotenství je poněkud jiná.

Těsně před porodem se s přítelem hádá hlavně kvůli výběru jmen. „Myslela jsem si, že se shodneme líp. Než jsem otěhotněla, vypadalo to, že se shodneme na všem, teď jsme se zasekli na jménech. Necháme si je pro sebe. Byla to ale docela válka,“ přiznala.

Tak snad se oba dva nakonec dohodnou a vyberou pro svého prvního potomka krásné a originální jméno.

Související články

Další články