Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková se nestydí: Po dvou dětech se předvedla v dráždivě rudém prádle

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková se nestydí: Předvedla se v rudém prádle
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další fotografie
sexy

Půvabná herečka z nekonečného seriálu Ulice Aneta Krejčíková (30) se na sociálních sítích ukázala v rudém spodním prádle a promluvila o menstruačním tabu. Sympatická hvězda Ulice je maminkou dvou roztomilých dětí, které jí dávají někdy opravdu zabrat, ale roli dvojnásobné maminky zvládá perfektně. 

Aneta Krejčíková září štěstím vedle svého partnera Ondřeje Rančáka, se kterým má syna Bena a holčičku Antonii.

Jedna z nejoblíbenějších českých hereček se do povědomí diváků zapsala hlavně rolí Gábiny Pumrové v nekonečném seriálu Ulice.

V současné době je Aneta mámou na plný úvazek a obě roztomilé děti měla krátce po sobě. Přesto se snaží si mateřství užívat plnými doušky.

I když je to někdy opravdu náročné, Aneta k výchově přistupuje s nadhledem. Před pár dny se rozhodla, že na sociálních sítích promluví o menstruačním tabu.

Při té příležitosti se vyfotila v rudém spodním prádle a po dvou dětech vypadá skutečně perfektně.

"Menstruace už není takové tabu jako dřív. Je to dar! Každý měsíc, únava, nasranost, podrážděnost, dříve i bolest. Ale my se čistíme, holčičky. Všechno dává smysl, ptž tělo jede sakra bomby. To MY jsme zapomněli brát náš životní čas v potaz, protože práce, protože peníze, protože nemůžu si dovolit odpočívat!!! Blbost! Měly bychom se přizpůsobit našemu tělu, rytmu, cyklu... Dříve jsem měla bolestivý 'měsíčky'. Holky, víte, co mi pomohlo? Začala jsem ji brát jako POSVÁTNÝ DAR," rozepsala se na sociálních sítích Aneta.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy