Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková: Přiznala PROBLÉMY v šestinedělí!

Krejčíková ukázala malého Beníka.
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 19 fotografií
Hvězda nekonečného seriálu Ulice Aneta Krejčíková (27) koncem srpna porodila prvního syna. S přítelem Ondřejem Rančákem mu dali krásné jméno Ben. Jsou nesmírně šťastní, ale v šestinedělí musela herečka bojovat i s nepříjemnými potížemi!

Aneta Krejčíková je už měsíc maminkou, s Ondřejem Rančákem se jim narodil syn Beník. A hvězda seriálu Ulice přiznala, že s ním měla zpočátku jedno velké trápení!

"Byla jsem perfektně vybavená na vše, ač jsem si myslela, že třeba např. lahvičky a ohřívač lahviček a sterilizátor potřebovat ze začátku nebudu, tak vzhledem k tomu, že jsem měla trochu problém s kojením, byla jsem velmi ráda, že po porodu nemusím nic shánět," napsala Krejčíková na Instagram.

Jinak je ale v roli maminky velice spokojená. „Tři týdny bezmezné lásky a něhy, pokaděných plín a tepláčků, promočených pyžam od mlíka, fascinovanýho zkoumání mini tělíčka, jež bylo donedávna součástí mýho těla. Furt to nechápu,“ připsala k fotce s Benem.

„Ty zrovna brečíš, teda řveš, protože máš hlad, ale já tě přebaluju, jelikož další nálož by plena neunesla. Budu se snažit být milá a trpělivá, slibuju,“ dodala herečka.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy