Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková porodila: Dcera dostala nezvyklé české jméno

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková porodila: Dcera dostala nezvyklé české jméno
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
porod
Hvězda nekonečného seriálu Ulice Aneta Krejčíková (28) porodila! Herečce se narodila nádherná holčička. Aneta se stala krátce po sobě dvojnásobnou maminkou a moc jí to sluší. Doma na malou sestru čeká starší brácha Beník, který se už určitě nemůže dočkat.

Aneta Krejčíková to vzala s mateřstvím pěkně zhurta. Beník nestačil ještě pořádně vyrůst a hvězda Ulice už hlásala, že je podruhé těhotná. Aneta si ale první těhotenství i porod nadmíru užila, takže nebyl důvod, proč se směle nepustit do druhého.

Herečce se tentokrát narodila holčička, která dostala nádherné jméno Antonie. Sympatická Aneta se zatím ještě nepochlubila ani fanouškům na sociálních sítích. S informací o porodu přišel jako první portál Blesk.cz.

Na malou sestřičku Toničku doma čeká už starší brácha Ben, který se jistě nemůže dočkat. Tak snad se herečka co nejdříve pochlubí se svým krásným přírůstkem. První těhotenství Anetě neskutečně prospělo a hrozně zkrásněla.

Otázkou zůstává, zda si mladá herečka dá s plozením dětí na chvíli pohov nebo se v budoucnu mohou fanoušci těšit na třetího sourozence. Tak uvidíme...

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy