Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková odhalila své tělo: I po porodu vypadá skvěle

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková odhalila své tělo: I po porodu vypadá skvěle
Zdroj: Instagram/archiv: Aneta Krejčíková
+ Další 4 fotografie
Mateřství
Jedna z předních divadelních hereček a oblíbená hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková (29) vypadá i po dvou dětech stále skvěle. Na svém Instagramu se pochlubila svou postavou. Jak maminka dvou dětí vypadá?

Doba pokročila

Nejčastější téma maminek s miminky je kojení. I o tomto tématu se účastnice show Tvoje tvář má známý hlas Krejčíková pod fotografií ve spodním prádle rozpovídala. Co se jí na kojení v dnešní době líbí? "Za doby mých rodičů a prarodičů většinou chodily ženy s miminama ven od kojení do kojení, poněvadž nebylo úplně zvykem kojit na ulici. Jsem tak ráda, že se to změnilo," napsala hvězda Ulice. Vzhledem k tomu, že maminka od dvou dětí neumí jen tak sedět na zadku a nic nedělat, přijde jí tento pokrok i pro ni jako velká výhoda, neboť má malinkou dcerku Antonii, kterou sama občas nakojí venku. Každý ale uzná, že i po dvou dětech má Aneta perfektní postavu a vše na svém místě. Všem se ale nelíbí probírání tohoto tématu veřejně.

Fanoušky pobouřila

Hodně lidí se o intimních věcech nerado baví na veřejnosti a sociálních sítích, proto se někteří fanoušci ozvali, že s tímto pokrokem nesouhlasí. "Je to intimní věc každé ženy a jejího miminka a nemusí o tom vědět celé široké okolí," okomentovala fotografii Anety Krejčíkové jedna ze sledujících. Každý na to má prostě jiný názor.

Nicméně krásné a talentované herečce to moc sluší a je vidět, že si mateřství užívá plnými doušky. Snad nás bude překvapovat i nadále. A jak se líbí vám?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy