Aneta Krejčíková alias Gábina Pumrová ze seriálu Ulice se vůbec netají tím, že její těhotenství nebylo plánované a přišlo opravdu nečekaně. Nicméně je šťastná a těhotenství si náramně užívá. „Neplánovali jsme to,“ uvedla pohledná herečka, která se ani netají tím, že výbavičku pro miminko ještě nemá.

I přesto, že je už v šestém měsíci, tak výbavičku zkrátka neřeší. Je pravdou, že času má ještě dost a nemusí se zbytečně stresovat. „Zatím nemám vůbec nic. Snad jen plenky a dostala jsem i pro mimčo bodyčko. Jinak nic,“ dodala s úsměvem.

Také prozradila, že má momentálně nahoře nějakých třináct kilo, ale váha půjde ještě určitě nahoru. Nejenom fanoušci se ptají, jestli to bude holčička, nebo kluk. Jenomže to neví ani samotná Aneta, která si stojí za tím, že se chce nechat překvapit a pohlaví miminka se dozví až u porodu. Tak se nechme taky překvapit.

Kdybychom se měli řídit pověrami, klidně bychom vsadili na to, že to bude chlapeček, protože holčičky údajně ubírají na kráse a Aneta přitom vyloženě kvete.