Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková nikdy nevypadala tak sexy jako v těhotenství: Bude to kluk, nebo holka?

Bude to holka nebo kluk?
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Anetu Krejčíkovou (27) čeká za tři měsíce porod. Mnozí fanoušci se shodují na tom, že herečka snad nikdy nevypadala tak dobře jako právě v období těhotenství. Aneta patří mezi hlavní hvězdy nekonečného seriálu Ulice a také zazářila v show Tvoje tvář má známý hlas. Lidi ale mnohem více zajímá, zda se jí narodí holčička, nebo kluk. Jak to tedy je?

Aneta Krejčíková alias Gábina Pumrová ze seriálu Ulice se vůbec netají tím, že její těhotenství nebylo plánované a přišlo opravdu nečekaně. Nicméně je šťastná a těhotenství si náramně užívá. „Neplánovali jsme to,“ uvedla pohledná herečka, která se ani netají tím, že výbavičku pro miminko ještě nemá.

I přesto, že je už v šestém měsíci, tak výbavičku zkrátka neřeší. Je pravdou, že času má ještě dost a nemusí se zbytečně stresovat. „Zatím nemám vůbec nic. Snad jen plenky a dostala jsem i pro mimčo bodyčko. Jinak nic,“ dodala s úsměvem.

Také prozradila, že má momentálně nahoře nějakých třináct kilo, ale váha půjde ještě určitě nahoru. Nejenom fanoušci se ptají, jestli to bude holčička, nebo kluk. Jenomže to neví ani samotná Aneta, která si stojí za tím, že se chce nechat překvapit a pohlaví miminka se dozví až u porodu. Tak se nechme taky překvapit.

Kdybychom se měli řídit pověrami, klidně bychom vsadili na to, že to bude chlapeček, protože holčičky údajně ubírají na kráse a Aneta přitom vyloženě kvete.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy