Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězda Ulice Aneta Krejčíková a maminka dvou dětí přiznala krizi: Potřebuji práci

Aneta Krejčíková prozradila, že je na tom finančně velmi bídně.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
zpověď

Plyšový delfín si do show NEČUM NA MĚ pozval rapera Kapitána Dema a herečku Anetu Krejčíkovou (30), která se rozpovídala, že na tom není v současné době finančně příliš dobře a potřebuje práci.

Herečka Aneta Krejčíková, známá také z nekonečného seriálu Ulice, přijala pozvání do show NEČUM NA MĚ, kde se během rozhovoru přiznala plyšovému delfínovi Adolfeenovi, že na tom v současné době není stejně jako mnoho dalších umělců finančně nejlépe.

Potřebuji práci finančně i psychicky

"Jako herečka už jste rok v žádným divadle nehrála. Máte ještě nějaký peníze?" ptal se drze Adolfeen. "No, teď mi zrovna došly, takže je to pro mě aktuální téma. Na účtu jich teď moc nemám, nejsem úplně šetřivej typ. Potřebuju práci finančně i psychicky," svěřila se plyšovému maňáskovi herečka Krejčíková, která se do povědomí diváků zapsala hlavně rolí Gábiny Pumrové v nekonečném seriálu Ulice. Třetí díl show NEČUM NA MĚ pokračuje v pondělí ve 20.55 na stanici Prima COOL.

V současnosti je Aneta zejména maminkou na plný úvazek, s partnerem Ondřejem Rančákem vychovává dvě děti, a to dvouletého Bena a roční Antonii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy