Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hvězda Ulice Andrej Hryc (70) výrazně zhubl: Po boji s leukémií má to nejhorší za sebou

Hvězda Ulice Andrej Hryc (70) výrazně zhubl: Po boji s leukémií má to nejhorší za sebou
Zdroj: koláž eXtra.cz / profimedia / Ig: @wandahrycova
+ Dalších 9 fotografií
Lepší stav
Osud rozdal slovenskému herci jménem Andrej Hryc (70) nehezké karty. Od jara se totiž potýká se zákeřnou nemocí, v bratislavské nemocnici se podrobil velmi náročné léčbě a transplantaci kostní dřeně a drasticky zhubl. Teď však vypadá skvěle a vydal s milovanou rodinou mezi lidi. A zase se usmívá!

Slovenský herec známý z nekonečného seriálu Ulice, Andrej Hryc, bojuje od jara se zákeřnou akutní leukémií. V nemocnici v Bratislavě podstoupil náročnou léčbu a doktoři mu transplantovali kostní dřeň. Od června byl lékaři propuštěn do domácího léčení.

Dojemný vzkaz herci od dcery

Sice značně pohublý a o holi, za to s úsměvem vyrazil na místo, kde trávil většinu svého času, než onemocněl. Na filmový plac dorazil spolu s manželkou a dcerou Wandou. Ta společnou fotku s dojemným popiskem sdílela o víkendu na svém Facebooku.

"Moji rodiče včera na místě činu, na placu, kde vniká film Známí neznámí. Tátovi natáčení velmi chybí a proto jsem ráda, že se alespoň na chvíli za námi zastavil a viditelně pookřál. Většina lidí, kteří alespoň jednou zažili opravdové natáčení, vám dosvědčí, že na něm vzniká závažná závislost a láska na celý živo. K této mé lásce mě přivedl právě můj táta a já jsem nesmírně vděčná, že můžu tento svůj koníček nazývat i svou prací," napsala šťastná Wanda.

Poděkování sestře, dárcům i přátelům

Když byl Hryc v červnu z nemocnice propuštěn, na svůj Facebook přidal příspěvek, kde poděkoval své sestře Bohdaně, která mu darovala kostní dřeň. "První poločas tvrdého zápasu jsme zjevně vyhráli. Velký dík patří mé sestře Bohdaně, která neváhala darovat mi včas potřebnou kostní dřeň. Děkuji ti, Bohdy," napsal vděčný herec.

Poděkoval také všem, kteří mu darovali krev a těm, kteří mu vyjádřili svou podporu byť jen přes SMS zprávu. "Jsem už doma a boj pokračuje. Věřím, že tu svini porazíme. Držte mi palce, kamarádi," zakončil příspěvek Hryc.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy