Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hvězda Tváře ve žhavém oblečku: Svádění Řezníčka v Ordinaci jsem nepředstírala

Hvězda Tváře ve žhavém oblečku: Svádění Řezníčka v Ordinaci jsem nepředstírala
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
Ordinace
Kateřinu Marii Fialovou (22) si diváci show Tvoje tvář má známý hlas oblíbili, teď se s ní budou vídat i v Ordinaci v růžové zahradě. Na obrazovkách se zamiluje do Pavla Řezníčka (53), jenže ten pálí za její seriálovou maminkou Simonou Krainovou (46). Tohle bude ještě zajímavé!

„Josefíně je patnáct let a díky bohaté mamince, právničce, rozhodně netrpí nedostatkem. Může mít všechno, na co si vzpomene. Maminka ji přivede do ordinace doktora Brabce, kterého hraje Pavel Řezníček a do kterého se Josefína zamiluje. A bude schopná všeho, aby ho dostala,“ prozrazuje o své první seriálové roli Kateřina Marie Fialová

Svádět před kamerami ostříleného herce může být pro začínající herečku komplikované. Kateřina Marie Fialová ale překážku nevnímá. „My tam nic moc nehrajeme, ono to funguje samo,“ směje se herečka. Mnoho společného se svojí divokou postavou prý ale nemá. „Josefínka je nešťastná holka, která se zakoukala do pěkného doktora. V té čistotě lásky si možná podobné jsme, ale nejsem taková divoška, moje hranice pro to, abych dosáhla svého, jsou mnohem níž,“ přiznává herečka, pro kterou je role v Ordinaci první zkušeností s dlouhodobým seriálem.

„Myslím, že mě kolegové přijali hezky. Ale mimo natáčení se tam moc neprojevuju. Sedím, pozoruju a hltám ostatní. Jsou to mé vzory, od kterých se učím,“ říká s pokorou.

Svoji seriálovou dceru si pochvaluje i Simona Krainová „Kačka je skvělá talentovaná holka. Divoká, živočišná, bláznivá... Taková, jaká má herečka být,“ myslí si představitelka právničky Stárkové.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy