Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Hvězda Tváře se přesunuje do StarDance: Uhádnete, kdo si přijde zatrsat před Ebena?

Zdroj: Nova, ČT
+ Další 4 fotografie
Když předloni končila osmá řada StarDance, Česká televize se dušovala a přísahala na svůj rozsáhlý televizní archiv, že už nikdy žádný další ročník nebude. Všichni tvůrci toho měli plné zuby a i když sledovanost neklesala tak rapidně, jako u SuperStar a podobných projektů, i diváci už byli unaveni. Jenže za dva roky je vše jinak. A eXtra.cz zná už třetí jméno účastníka!

Taneční soutěž, v níž exhibují celebrity v párech s profesionálními tanečníky a tanečnicemi, se vrátí ve velkém stylu a s osvědčenou moderátorskou dvojicí Markem Ebenem a Terezou Kostkovou (41).

Na podzim se vše rozjede naplno třeba i s Václavem Koptou nebo Veronikou Arichtevou, která svými křivkami potěší především pány.

Podařilo se nám ale vyčmuchat také jméno dalšího účastníka. Ten byl v první řadě úspěšného napodobovacího programu Tvoje tvář má známý hlas, kde se dotyčný maník zapsal do povědomí i starších diváků.

Už během novácké show ukázal, že má pohybový talent. Teď to však zúročí dvojnásob.

A o koho jde? O syna známého zpěváka Vladimíra Mišíka. Adam Mišík má díky hudbě řadu holčičích fanynek, nyní přibydou i ty o pár generací starší.

Zkoušeli jsme se ho na účast ve StarDance zeptat, do té doby komunikující Adam ale nijak neodpověděl. Asi musí dle smlouvy mlčet.

Jestli se mu v soutěži České televize podaří uspět, to si odhadnout netroufneme. Přece jen zatím ani zdaleka neznáme všechny jeho celebritní konkurenty!

Související články

Další články