Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Tváře prošla razantní proměnou: Andrea Kalousová přišla o 30 cm vlasů

Hvězda Tváře prošla razantní proměnou: Andrea Kalousová přišla o 30 cm vlasů
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
proměna
Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas Andrea Kalousová (24) si nechala zkrátit své dlouhé vlasy na mikádo. Pryč šlo celkem třicet centimetrů a někteří fanoušci jsou z její proměny smutní. Kráska je ze svého nového já ale nadšená a dokonce se rozhodla ustřižené vlasy věnovat těm, kteří to potřebují nejvíce.

Modelka Andrea Kalousová a v poslední době také hvězda, která v show Tvoje tvář má známý hlas předvedla největší progres, zkrátila svoje vlasy tak jako nikdy předtím.

Andrea Kalousová byla po získání titulu Miss World v roce 2015 svými dlouhými tmavými vlasy pověstná. Po nějakém roce ji ale dlouhé vlasy omrzely, Andrea šla nakrátko a vlasy si i nabarvila. V minulosti se ale přiznala, že jí vlasy vždy rostly rychle a fanoušci, kteří byli z její proměny nešťastní, mohli jen doufat, že je bude mít brzy opět jako dřív.

Razantní proměna a dobrý skutek

Když se Andrea objevila v show Tvoje tvář má známý hlas, ještě jako dlouhovlasá kráska uchvátila svým progresem, výkonem a krásou nejen celé Česko. Další překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat a Andrea opět zkrátila svou bohatou hřívu a tentokrát i mnohem razantněji než v minulosti, a to o 30 centimetrů. "Ups, udělala jsem to zase, minus 30 centimetrů," napsala Andrea ke své proměně a fanoušky rozdělila na dva tábory. Někteří jsou z její proměny nešťastní a jiní razantní změnu Andrey chválí.

Andrea Kalousová se také rozhodla svou proměnu podpořit a potěšit ty, kteří to potřebují nejvíce. Své ustřižené vlasy věnovala společnosti, která vyrábí paruky pro onkologicky nemocné pacienty, kteří o své vlasy důsledkem boje se zákeřnou nemocí přišli.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy