Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Hvězda Tváře Ondřej Ruml vyvedl svoji exotickou manželku do kina! Vrkali jako čerstvě zamilovaní holoubci

Ti dva jsou zamilovaní jako dvě hrdličky.
Pokračování jedné z nejúspěšnějších filmových sérií, snímek s názvem Rychle a zběsile 8, zažil svoji slavnostní premiéru v kině IMAX. Premiéru si nenechal ujít ani zpěvák Ondřej Ruml, který vyvedl svoji exotickou manželku. A pořád jsou zamilovaní jako dvě hrdličky!

Hvězda show Tvoje tvář má známý hlas září každou neděli na obrazovkách a diváky překvapuje svými fenomenálními proměnami. Nyní Ondra Ruml změnil image a vydal se do společnosti se svojí krásnou exotickou manželkou, kubánskou tanečnicí Doris Martinez.

I přes nedostatek volného času si však vždy najde chvíli, aby se věnoval své lásce, a tak ji pro tentokrát pozval na rychlé a zběsilé rande v přítmí kina. A všichni mu ji mohli jen závidět! Jeho čokoládová kráska je totiž pořádná kočka a vedle Ondry jenom zářila.

Ti dva na sebe nemají moc času, tak bylo vidět, že se sebe navzájem opravdu užívají! Pořád jsou zamilovaní a nemohli ze sebe spustit oči. Ondra dokonce svoji krásku krmil popcornem. Možná by ji měl brát do společnosti mnohem častěji.

Mohlo by vás zajímat

Další články