Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Tváře Miroslav Etzler bude počtvrté otcem: Partnerka mu porodí dítě už za čtyři měsíce!

Herec tvrdí, že nebyl dobrým otcem. Tentokrát se prý polepší.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Miroslav Etzler (53) se stane počtvrté otcem! Herec, kterého znáte z Ordinace v růžové zahradě 2 nebo jako soutěžícího z Tvoje tvář má známý hlas, se na dalšího potomka neskutečně těší. Jeho přítelkyně Helena je už v pátém měsíci těhotenství.

Herec Miroslav Etzler, kterého jste mohli vidět soutěžit v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, se stane tatínkem už v pořadí čtvrtého dítěte. Dítko mu porodí partnerka Helena, která je v pátém měsíci těhotenství. Etzler se nejdříve s radostnou událostí zdráhal vyjít ven. „Já jsem upřímně nikdy moc nesouhlasil s tím, že soukromý život se má prezentovat. Jednak si myslím, že každý má právo na nějaké soukromí, a jednak si taky myslím, že není třeba ty lidi nějak moc otravovat, protože každý má své radosti a starosti,“ mlžil.

Sám ale uznal, že je čas jít s pravdou ven. „Jsou jistá tajemství, která se dají udržet jen chvíli a pak už jsou moc vidět, tak prostě nás potkala taková věc, že já ve věku, kdy bych se měl stát dědečkem, se stanu znovu tatínkem,“ přiznal herec v pořadu Prásk. „Já jsem jako otec nebyl moc dobrý. Teď na stará kolena budu táta par excellence,“ slibuje očekávanému potomkovi Etzler.

Související články

Další články