Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda Tváře Berenika Kohoutová promluvila o rozvodu: Je za tím nevěra!

Tenhle pár je už minulostí.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Během celé show Tvoje tvář má známý hlas nedala Berenika Kohoutová nic najevo. Nikdo na ní nepoznal, že se s ní rozešel manžel a ona se musela v největším zápřahu stěhovat a hledat si nové bydlení. Vztah navíc krachl pouhý rok a půl po svatbě.

„Já v sobě měla takový vztek! Tak velký, že kdybych ho neměla, zhroutila bych se. Ten vztek mě držel nad vodou. Teď už je to v pohodě, ale hladké to u nás opravdu nebylo. Hodně mi pomohlo, že jsem v té době měla moc práce, když jsem natáčela Tvář,“ říká Berenika Kohoutová v rozhovoru pro magazín MF Dnes.

Právě na chatu s fanoušky Tváře poprvé oznámila, že manželství se rozpadlo. Natvrdo napsala, že manžel jí palce nedržel, protože v té době už nebyli spolu. „V době nejšílenějšího zápřahu jsem musela hledat byt, stěhovat se, zařizovat. Ale přežila jsem a myslím, že mě to posílilo," popisuje dále s tím, že dneska už bere rozvod s režisérem Pavlem Čechákem jako osvobození, což si myslí i její matka, spisovatelka Irena Obermannová.

„Strašně jsem ji obdivovala, jak zvládla ten nápor. Odstěhovat se, rozcházet se, hrát v divadle a do toho točit Tvář. Dostala od něj zpátky svoje mládí. Vlastně žila životem usedlé ženy, a to se naštěstí změnilo, takže teď je jí určitě dobře,“ řekla Blesku.

Podle obou byl Pavel Čechák poněkud nevyspělý a ani ve svém věku pořádně nevěděl, co chce. A koho chce.

eXtra.cz má informaci, že za rozvodem stojí právě režisérova nevěra.

Berenika Kohoutová byla s vysvětlením trochu diplomatičtější. „Když se dospělý rozvedený muž se dvěma dětmi rozhodne, že si mě vezme, a po roce a půl se rozhodne, že už mě nechce, tak je to takové… No, člověk to nečeká. Představa, že starší chlapi vědí, co chtějí, se mi tím trošku rozmetala," říká s tím, že do budoucna chce rozhodně mladšího partnera.

Související články

Další články