Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Hvězda Tváře Anička Slováčková otevřeně o zákeřné nemoci: Nádor se mi objevil ze stresu!

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
Usměvavá dcera Dády Patrasové (60) a Felixe Slováčka (73) si sáhla až na úplné dno. Jedna z favoritek show Tvoje tvář má známý hlas, Anna Slováčková (21), si totiž nahmatala bulku v prsu. Prožila si peklo na zemi, než se od lékařů dozvěděla verdikt.

Před kamerou se usmívá, vypadá jako pohodová mladá žena, která si užívá života plnými doušky. Jenže za tím vším stojí ustrašená holčička, která by potřebovala podporu svých rodičů, ne poslouchat jejich věčné hádky kvůli milence.

"Našla jsem si bulku v prsu, prostě jsem si ji nahmatala náhodou. Nic jsem necítila, když jsem si na ni sáhla, ale přesto jsem si pro jistotu došla na mamograf, aby mi řekli, co to je," prozradila otevřeně Anička a z její zpovědi jde až mráz po zádech. Tak mladá a rakovina

"Poslali mě na další vyšetření, na biopsii, kde mi řekli, že mám nádor. Krve by se ve mně nikdo nedořezal. Nevěděla jsem co dělat. Ale naštěstí dodali, že je nezhoubný. Takže budu radši pod lékařským dohledem," dodala nadějná zpěvačka, která má život před sebou.

Sama přiznává, že za vším může stát i celkové psychické vyčerpání. Přeci jen neustále zkouší v divadle, do toho se pak přidala nabídka z Tváře a hlavně se na ní podepsaly rozpory rodičů, kteří veřejně na sebe házejí špínu. Byla tak mimo, že jí všechno bylo jedno, a dokonce nejdřív na vyšetření vůbec jít nechtěla Přeci jen je ještě v citlivém věku, kdy rodinu potřebuje a nechce stát mezi Dádou a Felixem jako hromosvod, kteří přes ni řeší všechny problémy.

"Uvědomila jsem si, že musím víc myslet sama na sebe. Možná to bude znít sobecky, ale je mi lépe, když jsem se odstěhovala a každý si žijeme svým životem. Spadl ze mě opravdu obrovský kámen. Chci se především soustředit na kariéru," dodala odhodlaně Anička, která nabádá všechny ženy, aby své zdraví nezanedbávaly a pravidelně chodily na mamograf.

Související články

Další články