Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda TV Nova Iveta Vítová je těhotná: Radostnou novinu tutlala 5 měsíců, jméno vybrala dcera

Zdroj: Se souhlasem Ivety Vítové
+ Další 3 fotografie
těhotenství
Půvabná moderátorka z TV Nova Iveta Vítová (37) je těhotná a čeká druhé dítě. Pochlubila se něžnou fotkou v zrcadle a zároveň prozradila, že miminko přijde na svět už v létě. Ale moderátorka není ta, která je z nového přírůstku do rodiny nejvíce šťastná. Bývalá modelka také prozradila, jak je to se jmény pro miminko.

Bývalá česká královna krásy a současná moderátorka televize Nova Iveta Vítová oznámila těhotenství prostřednictvím něžného snímku, kde si v růžových šatech drží rostoucí bříško. "V létě bude u nás doma zase o něco veseleji," vzkázala Vítová, která sedí ve vysílání vedle Petra Suchoně. "Kdo si 'to' myslel, myslel si správně - bude nás o jednoho víc. A už se na to moooc těšíme," raduje se kráska. Ale ne víc, než její dcerka!

Malá Anetka se prý ze sourozence raduje úplně nejvíc. "Miminko se má narodit v létě a nejvíc se na něj snad těší jeho velká ségra, která by ho už teď chtěla vyndat z břicha, a dokonce mu vybrala jméno," vzkázala přes Novu Vítová. Zda to bude holčička nebo chlapeček ale neprozradila. Dodala ale, že je to alespoň něco pozitivního v této negativní době, čímž poukázala na současnou situaci kolem pandemie koronaviru

Související články

Další články