Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Hvězda trháku Zátopek James Frecheville o natáčení s Neužilem: Vyrazil mi dech

Na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary zavítal také australský herec James Frecheville (30), který se ve snímku Zátopek představil jako atlet Ron Clarke. V exkluzivním rozhovoru naší redakci prozradil, jak dokázal kvůli roli shodit během krátké doby 15 kilo, i to, jak se mu natáčelo po boku českých kolegů.

James Frecheville kvůli roli extrémně zhubl

Sympatický herec James Frecheville se během tiskové konference ke snímku Zátopek rozpovídal o tom, jak se na roli atleta Rona Clarkea připravoval. Prozradil, že v rekordním čase shodil patnáct kilo. Jak se mu to podařilo? Držel půst.

"Jedl jsem jenom každý třetí den," prozradil v exkluzivním rozhovoru por eXtra.cz herec a zároveň připustil, že právě extrémní ubývání na váze bylo ze všech částí příprav na natáčení to nejstrašidelnější. Australský rodák také vyprávěl, jak se mu natáčelo po boku herce Václava Neužila (41), který ve snímku ztvárňuje hlavní roli, tedy legendu českého sportu Emila Zátopka.

Václav Neužil mi vyrazil dech, přiznal Australan

"Vyrazil mi dech, protože během natáčení dělal naplno ještě i divadlo. To na mě zapůsobilo, je to skvělý chlap," nešetřil herec komplimenty. Přiznal, že si navíc zamiloval Prahu a našel si v ní i svá oblíbená místa - restauraci s těmi nejlepšími hamburgery na celém světě a vinný sklípek.

Dlouho očekávaný film Davida Ondříčka Zátopek sklízí samé pozitivní ohlasy. Kromě Václava Neužila září ve snímku v roli olympijské vítězky Dany Zátopkové také láska režiséra Davida Ondříčka (52), půvabná herečka Martha Issová (40).

Související články

Další články

Nejnovější kauzy