Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězda Trainspottingu Ewan McGregor se po 22 letech rozvedl: Exmanželce bude platit milion měsíčně

Hvězda Trainspottingu Ewan McGregor se po 22 letech rozvedl: Exmanželce bude platit milion měsíčně
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
rozvod
Hvězda kultovního snímku Trainspotting Ewan McGregor (49) se po dvaadvacetiletém manželství 14. srpna rozvedl se svou manželkou Eve Mavrakis (54). Uznávaný herec souhlasil s tučným výživným, které bude každý měsíc posílat své manželce, se kterou zplodil čtyři děti. Herec už tři roky žije s hereckou kolegyní Mary Elizabeth Winstead (35) a kvůli nové lásce se snažil rozvod co nejvíce uspěchat. Informoval o tom Daily Mail.

Ewan McGregor se před pár dny definitivně rozvedl se svojí dlouholetou manželkou Eve Mavrakis, se kterou zplodil čtyři děti. Úspěšný herec teď bude muset své ženě každý měsíc posílat čtyřicet tisíc liber, což je v přepočtu zhruba 1,1 milionu korun.

Své exmanželce kromě tučného výživného musel dát také pět z čtyřiatřiceti luxusních aut, rezidenci za 145 milionů korun, šperky a polovinu všech podílů ze zisku za natočené filmy a seriály. Bývalí partneři se vzali v roce 1995.

Před třemi lety v roce 2017 se herec seznámil s kolegyní Mary Elizabeth Winstead, se kterou začal žít a o pouhý rok později požádal o rozvod. Herec s nyní již bývalou manželkou nepodepsali předmanželskou smlouvu, takže jejich právníci měli plné ruce práce.

Po rozvodu nemá Ewan zrovna nejlepší vztahy se svojí nejstarší dcerou, čtyřiadvacetiletou Clarou, která otcovu novou přítelkyni v minulosti na sociálních sítích označila za lidský odpad.

Související články

Další články