Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Hvězda Titaniku prodala svůj byt za 120 milionů: V tomhle přepychu žila

Kate Winslet prodala svůj byt za necelých 120 milionů korun.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
bydlení

Hvězda Titaniku, herečka Kate Winslet (45), prodala svůj luxusní apartmán v New Yorku za více než 120 milionů korun. Světlý moderní byt před lety koupila společně s bývalým partnerem Samem Mendesem (55). Podívejte se, v jak krásném prostředí herečka bydlela.

Kate Winslet prodala svůj newyorský apartmán za 5,7 milionu dolarů. Duplexní podkrovní byt kdysi koupila se svým tehdejším partnerem Samem Mendesem. V dobách společného bydlení ho pár vylepšil, dokoupil moderní vybavení a cena bytu tak o něco stoupla.

Moderní jednoduchost

V bytě jsou všechny místnosti vymalované bílou, barvami tak září jen nábytek, přičemž i ten byl vybrán velmi vkusně a decentně ladí se světlými stěnami. Až na koupelnu jsou ve všech místnostech položeny parkety a byt sám o sobě je bezbariérový.

Samozřejmostí pro Kate byla i spousta prostoru, venkovní terasa a tři místnosti určené ke spaní, z nichž jedna je dětský pokoj.

Kate Winslet si patrně nepotrpí na přehnaný luxus, apartmán proto zařídila moderně, ale přesto vkusně a tak, aby byly všechny místnosti v naprostém souladu. Podívejte se, v jak nádherném prostředí žila.


Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy