Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hvězda TikToku (†18) spáchala sebevraždu: Podle lidí je na vině zdrogovaná matka

Hvězda TikToku (†18) spáchala sebevraždu: Podle lidí je na vině zdrogovaná matka
Zdroj: Dazharia Quint Noyes archiv
+ Dalších 6 fotografií
tragédie
Hvězda TikToku Dazharia Quint Noyes, která se proslavila pod uživatelským jménem bxbygirldee, je po smrti. Teprve 18letá dívka patrně spáchala sebevraždu. O tragédii informovali její zdrcení rodiče a otec mladičké hvězdy napsal několik zdrcujících příspěvků o jejím odchodu. Matka měla také co říct, ale na ni se snesla vlna nenávisti a kritiky...

Dazharia Quint Noyes se proslavila hlavně na oblíbené akci pro teenagery zvané TikTok, kde ji sledovalo více než 1,5 milionu lidí. Aktivní byla také na svém Instagramu, kde měla přes 110 tisíc sledujících a oblíbená byla také na platformě YouTube, kam přidávala vlogy z jejího života. 8. února osmnáctiletá Dazharia bohužel zemřela. Policie o příčině smrti nepromluvila. Web heavy.com odkazuje na příspěvky otce mladé hvězdy, který si myslí, že si Dazharia sama sáhla na život.

"Osmého února nás předčasně opustila má dcera Dazharia a byla povolána mezi anděly. Byla to má malá nejlepší kamarádka a v žádném případě jsem nebyl připraven pohřbívat své dítě. Byla tak šťastná a těšila by se na to, až dorazím domů z cest. Přál bych si, aby za mnou přišla dřív a promluvila si se mnou o tom, co ji stresuje a proč pomýšlí na sebevraždu. Mohli jsme to zvládnout," truchlí zdrcený otec Joseph Santiago. V textu na GoFundMe pak pokračoval slovy přímo k zesnulé dceři.

"Chtěl bych tě znovu obejmout, má malá fazolko. Teď přijdu domů a ty už tam nebudeš čekat. Musím tě nechat letět s anděli. Tatínek tě miluje," vzkázal do nebe své dcerce Santiago. Dee byla podle mnoha lidí a uživatelů na TikToku úplné sluníčko. Celý život se o ni starala její babička, dokud se slečně nepodařilo dohledat jejího otce, se kterým její matka už nežila. V několika videích popsala, že s matkou nemohla vůbec žít, protože se neustále hádaly. S otcem se měla mnohem lépe.

Lidé si smlsli na matce zesnulé Dee

K tragédii měla pár slov i její matka Jennifer Shaffer. "Mám tak zlomené srdce. Nemůžu uvěřit, že jsi odešla. Přála bych si, abys čekala se slovy, že jde jen o žert, ale není to tak. Přála bych si umřít místo tebe... Všichni mluvíme o našich dobrých momentech, ale už ne o těch špatných," napsala truchlící matka.

V tu chvíli se na Jennifer ale snesla vlna nenávisti a pod příspěvkem se začaly hromadit komentáře. Jennifer neměla se svou dcerou Dee nejlepší vztah a lidé to matce dali velmi rychle a ostře najevo. "Všechno jen předstíráš a nestojíš za nic, přestaň dělat, že se staráš, každý ví, že to tak není," hřímají lidé, co sledovali Dazhariu na sociálních sítích. "Jsi jen kus hov*a! Udělala to kvůli tobě! Jako matka nestojíš za nic," zlobili se další.

Dee totiž před časem nahrála na TikTok video, které možná dokonale popsalo vztah s její matkou. Více méně jde hlavně o zvuk, dívka totiž držela telefon kamerou víceméně k zemi. "Takže, zkusila jsem být milá a koupit mé nevděčné matce na cracku a bez domova jídlo a oblečení. Chytil ji ale rapl jen proto, že jsem jí nekoupila cigarety," rozčílila se tehdy Dazharia.

Navíc Jennifer na sociální sítě přidala příspěvek o tom, že je těhotná se svým novým přítelem. A tam začali lidé taky velmi rychle reagovat. "Tvoje vlastní dítě se kvůli tobě zabilo. Teď přicházíš s těmito novinkami jen pár dnů po její smrti. Jsi žalostná bytost," stojí v nenávistném komentáři. "Ale ne, tohle dítě skončí stejně jen kvůli jeho 'matce'," přidali se další.

"Nejsi nic než odpad, videa dokazují, že jsi se ke své dceři chovala nechutně a jako ke kusu hov*a jen proto, že ti nekoupila cigarety, ale dala ti jídlo a oblečení," rozčílila se jedna z uživatelek. Reagovala hlavně na to, že Jennifer teď vybírá peníze a podle lidí se snaží vydělat na smrti Dee. "Neposílejte jí žádné peníze, nestarala se vůbec o to, že se její dítě zabilo. Dolů (do pekla) se povezeš první třídou. Jsi ostuda matek a lidí, nezasloužíš si vůbec být mámou," reagovala vztekla žena.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy