Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Teorie velkého třesku Leonard bude tátou: Dítě mu porodí o 22 let mladší kráska

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
těhotenství
Herec Johnny Galecki (43), který si zahrál legendární postavu Leonarda v seriálu Teorie velkého třesku, česká rodinu. S partnerkou Alainou Mayer (21) spolu žijí teprve pár měsíců a už čekají potomka. O radostné novině pár informoval fanoušky na Instagramu.

V září 2007 se na obrazovce objevila první epizoda seriálu Teorie velkého třesku. Za 10 let si seriál vybudoval přívlastek „kultovní“, a to i díky hereckému obsazení, které si nyní může diktovat podmínky.

Jednu z hlavních rolí ztvárnil herec Johnny Galecki, který si zahrál fyzika Leonarda se slabostí pro krásné ženy. Ve skutečnosti herec prožívá jednu z nejkrásnějších chvil v životě. Se svojí partnerkou, o 22 let mladší modelkou Alainou Mayer, totiž čeká potomka.

„Jsme štěstím bez sebe. Brzy na tomto šíleném a krásném světě přivítáme potomka. Žádáme všechny, aby v tomto čase respektovali soukromí naší rodiny,“ napsali na Instagramu.

Pár spolu žije sice teprve pár měsíců, ale evidentně se do toho nebojí praštit. Přejeme hodně štěstí.

Související články

Další články