Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězda televizních novin přiznala léčbu na psychiatrii: Bylo to mým největším životním selháním, říká Kloubková

Moderátorka Kristina Kloubková.
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 6 fotografií
psychické problémy

Mnoho lidí si myslí, že slavných osobností českého showbyznysu se trable běžných lidí vůbec netýkají. Každý den je vídáme s úsměvem na televizních obrazovkách a instagramových fotografiích, přesto se za ním mohou skrývat větší či menší životní dramata a tragédie. Své o tom ví i moderátorka Kristina Kloubková, která v pořadu Půlhodinka na TV Nova prozradila, co ji přivedlo až na psychiatrii. 

Vysoké nároky

Není to tak dlouho, co oblíbená moderátorka televizních zpráv na Nově, Kristina Kloubková, ukončila psychiatrickou léčbu. Na to, co ji dostalo až do rukou odborníků, zavzpomínala v pořadu Půlhodinka s moderátorkou Renatou Czadernovou.

„Měla jsem na sebe velké nároky, být skvělá máma, dělat s dcerou školu, pomáhat jí, vařit teplé večeře, do toho práce. Ten tlak jsem si na sebe vyvíjela sama. To, že neumím říct ne. Hromadilo se to, začalo mi vypínat tělo a jednou to skončilo takovým kolapsem,“ vyprávěla Kloubková.

Tehdy na tom byla tak špatně, že její partner Václav Kuneš musel zavolat asistentce zpravodajství, že Kristina nemůže přijít do práce.To byla sobota nebo neděle, asi čtyři hodiny odpoledne. Vašek řekl, že jedeme do nemocnice. Tam mi rovnou dali antidepresiva,“ uvedla moderátorka.

To, že jí byla předepsána antidepresiva, brala Kristina jako životní selhání. Moje selhání, že dostávám antidepresiva, že to bez nich nejde,“ řekla před časem moderátorka pro pořad Blízká setkání na Českém rozhlase.

Psychiatr jí chybí

Jenže Kristina byla tehdy přesvědčená, že žádné léky nepotřebuje a se vším si poradí sama. Nezvládla to a do tří dnů skončila zpět na psychiatrii.

Dnes má sympatická blondýnka to nejhorší za sebou, ale přiznala, že lékař, ke kterému léta docházela, jí občas chybí. „Stýkat se tři a půl roku s člověkem každý týden není jen tak. To rozloučení pro mě bylo emočně náročné. Bylo to jako rozchod s partnerem. To setkávání byla taková berlička v mém životě,“ přiznala Kloubková.

Podobnou berličku by ale prý potřebovala i po ukončení léčby. Když jsem hodně unavená, nebo když řeším pro mě v tu chvíli neřešitelnou situaci, viz dítě a špatné známky ve škole,“ uvedla moderátorka, která nadále čerpá ze svých sezení, po lécích už dva roky nesáhla a nepříznivé situace zvládá lépe než před časem.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy