Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Hvězda telenovely Divoký anděl je po smrti: Zemřela na covid i přes očkování

Zemřel Gino Renni, zahradník z Divokého anděla
Zdroj: Telefé International
+ Další 3 fotografie
Náhlá smrt

Fanoušci smutní! Zemřela oblíbená hvězda argentinské telenovely Divoký anděl. Herec Gino Renni, který ztvárnil nezapomenutelného zahradníka Ramóna, v neděli 1. srpna ve věku osmasedmdesáti let zemřel. Podlehl koronaviru.

Smutná zpráva zasáhla všechny příznivce argentinských telenovel. Gino Renni, který hrál zahradníka Ramóna v mýdlové opeře Divoký anděl (1998), náhle zemřel. Bylo mu 78 let a podle dostupných informací se měl nakazit koronavirem.

Úspěšný herec, komik i zpěvák

Gino Renni se narodil v Itálii, ale později se přestěhoval do Argentiny. Kromě toho, že byl úspěšným hercem, byl také zpěvák a komik. Poslední narozeniny oslavil Gino 7. června, ale nenesly se zrovna v radostném duchu. Musel být hospitalizován v nemocnici kvůli oboustrannému zápalu plic.

Herec nakonec zemřel v neděli 1. srpna a podle tamních médií podlehl koronaviru. Přitom byl však očkovaný dvěma dávkami čínské vakcíny Sinopharm. Drahý Gino, člověk, který neznal zlo. Velká štědrost, úžasný společník a velký přítel, o kterém lidé hovořili, že byl nejvěrnější ze všech. Odpočívej v pokoji. Budeš chybět celému světu,” napsal na instagram herec Facundo Arana, který v Divokém andělu ztvárnil s Natalií Oreiro ústřední dvojici. Pamatujete ještě na Milagros a Iva?

Související články

Další články