Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda Takové moderní rodinky je otcem: Jesse Tyler si rodičovství neskutečně užívá

Hvězda Takové moderní rodinky je otcem: Jesse Tyler si rodičovství neskutečně užívá
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
rodičovství
Hvězda Takové moderní rodinky se pochlubila nádhernou fotkou. Z Jesseho Tylera Fergusona (44), který se v seriálu představil v roli Mitchella, se před nedávnem poprvé stal tatínek. Miminko přivítali s manželem Justinem Mikitou (35).

Známý herec, kterého si čeští diváci pamatují především jako Mitchella Pritchetta z oblíbeného seriálu Taková moderní rodinka, se poprvé stal otcem. Z Jesseho Tylera Fergusona a Justina Mikity jsou oficiálně rodiče.

Jesse a Justin rozkošného chlapečka pojmenovali Beckett Mercer Ferguson-Mikita. Pár, který si své ano řekl před 7 lety v roce 2013, miminko přivítal na svět už v červenci. Od té doby se jim život obrátil naruby.

Nyní se představitel Mitchella pochlubil krásným snímkem, kde chová svého chlapečka. "Ok, teď mi můžete říkat tati," okomentoval fotku se synkem. Že miminko Jessemu sluší, si myslí i řada fanoušků. "Vypadáte skvěle," napsal jeden ze sledujících Tylera. "Bude z tebe skvělý táta," píše se dále v komentářích. "Tahle fotka je perfektní," rozplývala se fanynka.

Jak moc Jessemu a Justinovi rodičovství sluší, se můžete podívat do fotogalerie.

Související články

Další články