Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2026 Are You The One? MS ve fotbale 2026

Hvězda Survivoru terčem nechutných poznámek. Tvrdá reakce vytočené Tesařové

Outsider a Insider Survior 5.5. Eva Tesařová 02
Zdroj: extra.cz
Předchozí Další
survivor

Eva Tesařová strávila na ostrově v Survivoru zhruba dva měsíce – za tu dobu na ni přišla spousta rozporuplných názorů. Komentáře neutichly ani po jejím návratu a někteří se dokonce pustili do toho, jak Evička nyní vypadá. Bývalá účastnice se tak rozhodla k hejtům vyjádřit skrze sociální sítě.

Doposud jsme od Evy slyšely především o tom, jaké to bylo na ostrově. Nově se ale nejmladší účastnice letošní série Survivoru vyjádřila k něčemu mnohem choulostivějšímu – k problémům, které následovaly po jejím příjezdu domů.

Jeden z komentářů na Evině TikToku se jal komentovat její postavu; přesněji to, že slečna prý přibrala. Je přitom normální, že po určité době strávené na ostrově, kde mají účastníci jen omezený přísun jídla, bude váha o něco nižší, což se následně odrazí v tom, jak tělo funguje po příjezdu domů. I to Eva Tesařová zmiňuje v jednom z jejích TikToků, ve kterých hovoří hlavně o negativních dopadech a následcích po show.

Problémy s přejídáním

„Potom, co jsem vypadla, doletěla jsem domů, tak jsem v podstatě jen měsíc v kuse trávila,“ nechala se slyšet Eva. „Můj mozek byl tak nastavenej, že jsem musela jíst,“ zmiňuje dále své problémy s přejídáním, které následovaly po příjezdu ze soutěže. Právě to je jeden z důvodů, kvůli kterým se jí shozená váha vrátila.

Doporučené video: Rozhovor s Evou Tesařovou.


„Doteď se ve svém těle necítím dobře. V mojí hlavě je hrozně těžké přiznat si, že jsem přibrala,“ pokračuje Evička monolog. Zároveň ale klade důraz na to, že moc dobře ví, že má zdravou váhu a zdravé tělo. Upozorňuje také na to, že momentálně trpí tělesnou dysmorfickou poruchou, tedy tím, že pořádně neví, jak její tělo vypadá.

I přestože Tesařová otevřeně mluví o problémech s vlastním tělem, vyzdvihuje v závěru videa fakt, že podobné komentáře mohou lidem doopravdy ublížit a neměli bychom je brát na lehkou váhu. „Důvod, proč tohle sdílím je, že vím, že někteří lidi ve své hlavě nejsou natolik silný, aby dokázali odlišit to, co je zdravý, a co už zdravý není, a takovýhle komentáře, které se tváří na první pohled extrémně nevinně jim vlastně můžou způsobit víc, než byste kdokoliv čekal.“

Související články

Další články

Nejnovější kauzy