Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězda Survivoru popsala boj o holý život: V těle měl dva druhy parazitů, po kolapsu přišel o žlučník

+ Dalších 7 fotografií

Michael Skalický přišel do Survivoru s velkými ambicemi. Jeho touha po vítězství se však nakonec nevyplnila. Jak řekl v rozhovoru pro eXtra.cz, hned v prvních dnech se mu do těla dostali paraziti, kteří mu způsobili zánět. Po hrůzném kolapsu skončil v nemocnici, kde mu po několika dnech vyoperovali žlučník. Z tamější zdravotní péče byl v prvních chvílích v šoku. 

Michael Skalický diváky reality show Survivor pořádně vyděsil. Po pár dnech zkolaboval a nevypadalo to s ním vůbec dobře. Ze záběrů jeho kolapsu přebíhal mráz po zádech. Jak řekl v rozhovoru pro eXtra.cz, do těla se mu dostali paraziti, kteří mu v těle způsobili silný zánět, a on musel přímo v Dominikánské republice podstoupit operaci žlučníku.


Ačkoli přišel do reality show s velkými ambicemi, zdraví mu jeho plány překazilo. "Podařilo se mi tam chytnout nějaké parazity, kteří mi vyvolali zánět v těle, a nakonec mi museli vyoperovat žlučník. Ta příprava probíhá už v hotelu, kde se řeší nějaké věci, takže za těch pár dní jsem tam něco snědl. Někdo mi říkal, že na tom hotelu asi odpadlo i více lidí než já," vysvětlil.

Nejdříve si myslel, že mu není dobře ze sluníčka, adrenalinu a stresu. "Že to je blbé, jsem si uvědomil, když jsem asi potřetí omdlel na tom ostrově. Omdlel jsem několikrát, nejdříve jsem si ale myslel, že to je ze sluníčka. Šel jsem pak na kokosy a udělalo se mi mdlo. Začalo mi být ouvej, začal jsem vidět černo," vzpomíná na nejtěžší chvilky.

Doporučené video: Michael Skalický v pořadu eXtra Host


Michael byl z tamější zdravotní péče vyděšen

Nakonec mu pomohli ostatní lidé z kmene, on si nepamatuje vůbec nic. "Já jsem se strašně divil, že mám slipy. Já jsem s sebou žádné slipy neměl. Vůbec si to nepamatuji. Vím jenom matně, že mě odnáší Tomáš a někdo na mě mluví. Pamatuji si jenom tu strašnou bolest v břichu, měl jsem strašné křeče," popisuje.


Do té doby žádné problémy se žlučníkem neměl. "Tam procházíš docela zdravotními testy a tam by mi na to určitě přišli. Pár dní jsem si poležel, zjistilo se, že to jsou ti paraziti, dostal jsem antibiotika a čekalo se, co bude. Na operaci jsem šel asi pátý nebo šestý den a vyndali mi žlučník," sdělil.

Zpočátku se péče v místní nemocnici lehce zalekl. "Oni mi to vůbec nechtěli nejdříve udělat laparoskopicky a chtěli mi to rozříznout. To jsem ale řekl, že ne. Vím, že žlučník se dnes bere laparoskopicky, tak jsem to odmítl. Teď mám žlučníkovou dietu, ale už jsem v pohodě. Řekli mi, že nemůžu smažené a nemůžu fastfood," popsal.

Michael má však v plánu si svůj sen splnit znovu, a to hned příští rok. Od Ondřeje Novotného dostal zlatý ticket, který mu zajišťuje účast v nadcházejícím ročníku. "Měl jsem takovou radost, že jsem zařval a myslel jsem, že mi praskne to břicho. Takové věci se nedějí prostě. Nečekal jsem to. Byla to bomba," neskrývá svou radost.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy