Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hvězda SuperStar Martina Balogová žije! Se Sámerem Issou vydali vánoční song

+ Dalších 7 fotografií
Už je to dlouhá řada let, co Martina Balogová (38) a Sámer Issa (32) zářili v show SuperStar. V současné době se oba znovu sešli, aby pro své fanoušky nazpívali vánoční song.

„Vánoce jsou svátek, při kterém bychom měli alespoň na chvíli zastavit čas – o tom už jsem zpíval, nicméně nyní mluvím o jistých momentech, které je potřeba zachytit a obklopovat se jimi po celý život. A tak jsem do našeho nového videoklipu, který jsem natočil společně s Martinou Balogovou, zakomponoval právě tyto chvíle, které bychom měli v tom předvánočním stresu mezi sebou sdílet. K Vánocům neodmyslitelně patří radost, láska, štěstí, plno úsměvů ve tvářích a splněná přání. Jedním aspektem, který k Vánocům neodmyslitelně patří, je HUDBA. Hudba je právě tou radostí a zároveň medicínou, která prorůstá až do nitra duše,“ uvedl Sámer Issa (32) k novému klipu.

Sámer romantickou píseň Láska taje jako sníh nazpíval spolu s kamarádkou Martinou Balogovou. Balogová zmizela fanouškům trochu z očí, ale to je velká škoda, pořád má dokonalý hlas. Jak se vám píseň a klip líbí?

Související články

Další články