Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hvězda SuperStar Martina Balogová žije! Se Sámerem Issou vydali vánoční song

Hvězda SuperStar Martina Balogová žije! Se Sámerem Issou vydali vánoční song
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 7 fotografií
Už je to dlouhá řada let, co Martina Balogová (38) a Sámer Issa (32) zářili v show SuperStar. V současné době se oba znovu sešli, aby pro své fanoušky nazpívali vánoční song.

"Vánoce jsou svátek, při kterém bychom měli alespoň na chvíli zastavit čas - o tom už jsem zpíval, nicméně nyní mluvím o jistých momentech, které je potřeba zachytit a obklopovat se jimi po celý život. A tak jsem do našeho nového videoklipu, který jsem natočil společně s Martinou Balogovou, zakomponoval právě tyto chvíle, které bychom měli v tom předvánočním stresu mezi sebou sdílet.

K Vánocům neodmyslitelně patří radost, láska, štěstí, plno úsměvů ve tvářích a splněná přání. Jedním aspektem, který k Vánocům neodmyslitelně patří, je HUDBA. Hudba je právě tou radostí a zároveň medicínou, která prorůstá až do nitra duše," uvedl Sámer Issa (32) k novému klipu.

Sámer romantickou píseň Láska taje jako sníh nazpíval spolu s kamarádkou Martinou Balogovou. Balogová zmizela fanouškům trochu z očí, ale to je velká škoda, pořád má dokonalý hlas. Jak se vám píseň a klip líbí?

Související články

Další články