Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hvězda SuperStar Madalena Joao porazila koronavirus: Dokud se vás to netýká, je to legrace

Zdroj: Madalena Joao
+ Dalších 5 fotografií
nákaza
Jak už jsme vás informovali, zpěvačka, herečka a textařka Madalena Joao (36), známá ze soutěže Česko hledá SuperStar, bojuje s koronavirem. Nebezpečný virus má v těle zřejmě už od konce dubna, kdy se na ní začaly projevovat první příznaky. Jak sama zpěvačka uvedla, to nejhorší má zřejmě už za sebou. I když průběh nemoci byl u ní mírnější, na lehkou váhu už odteď prevenci rozhodně brát nebude.

Většina lidí v Česku poctivě dodržuje hygienická opatření, která vedou ke zmírnění rizika nákazy. Asi nikdo si ale neumí představit ten pocit, že i on může patřit do skupiny nakažených. O tom ví své i muzikantka Madalena Joao, která nemoc covid-19 taktéž prodělala.

"Dokud se vás to netýká, neberete to tak vážně," přiznala svůj dřívější postoj k epidemii sympatická zpěvačka. Teď, kdy se s nemocí potýká i její maminka, si uvědomila, že opravdu není na místě brát to, co se kolem nás děje, na lehkou váhu. Opravdu to není žádná legrace.

Příznaky odpovídaly chřipce

Maminka pětiletého synka měla naštěstí jen mírný průběh nemoci, i tak ji to dost zaskočilo. "Měla jsem horečku maximálně 38 stupňů, bolest hlavy, ale musím říct, že jsem neměla ani rýmu, ani kašel. Žádné dýchací problémy, v noci spím dobře," popsala, jak u ní nemoc probíhala. Momentálně už cítí jen celkovou únavu. "Ono to vypadá fakt jako chřipka, nechtěla jsem věřit, že bych to měla," popsala dále Madalena, která přiznala, že se cítí, jako by se podruhé narodila. "Když víte, že to máte a lidé na to umírají...," zamyslela se.

Madalena aktuálně čeká na výsledky testu, které by měly odhalit, zda v sobě virus ještě má. "Teď už jsem klidná, protože cítím, že už mám nejhorší za sebou. Buď mám v sobě jen poslední zbytky, nebo to už v sobě nemám, je to jedenáctý den," uzavřela.

Související články

Další články