Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hvězda SuperStar Madalena Joao přežila koronavirus: Podruhé jsem se narodila

Madalena Joao prodělala covid-19.
Zdroj: Madalena Joao
+ Další 4 fotografie
exkluzivně
Zpěvačka Madalena Joao (36), která je známá především z pěvecké soutěže Česko hledá SuperStar, se nakazila koronavirem. Ona stejně jako většina lidí na nákazu pohlížela jako na něco, co se jí netýká. Až do doby, než onemocněla ona i její maminka. Madalena poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor o tom, jak k nákaze zřejmě došlo i jak nemoc prožívá. Naštěstí je už z nejhoršího venku.

Madalena v rozhovoru prozradila, že to, o čem se jí ani nezdálo, se stalo skutečností - nákaza koronavirem se nevyhnula jí ani její rodině.

Nákazu nečekala ani ve snu

Hudebnice prozradila, že byla s rodinou v Anglii v době, kdy se začaly v Česku zavádět bezpečnostní opatření. Symptomy nemoci na sobě však začala pociťovat mnohem déle. "Nemyslím si, že bych se nakazila v Anglii, po návratu jsme byli 14 v karanténě a nic nám nebylo,"

"Spíš jsem se nakazila cestou autobusem z Prahy do Brna. Hodně lidí si tam sundávalo roušky. Já jsem ji synovi také na chvíli sundala, abych mu mohla dát najíst," popsala Madalena moment, při kterém si myslí, že se nakazila. Možným přenašečem, ovšem bez příznaků, mohl být její pětiletý syn. "Do deseti let dětem testy neprovádí," vysvětlila umělkyně s tím, že neví, jestli koronavirus prodělal i on.

Příznaky naštěstí nebyly vážné

Madalena začala první příznaky pociťovat před jedenácti dny. "Myslela jsem si, že mě bolí hlava z vína, ale k bolestem se přidala i horečka a obvodní lékař mě poslal na hygienu," popsala zpěvačka proces testování. "Bylo to rychlé, už 30. dubna mi volali, že jsem pozitivní," uvedla.

Vzkaz ostatním lidem

Nákaza však nezůstala jen u Madaleny. "Od čtvrtka je pozitivní i moje maminka, která to pravděpodobně chytla ode mě, jelikož nikam nechodí a žijeme v jedné domácnosti," vysvětlila zpěvačka, která doufá, že už má to nejhorší za sebou. "Podruhé jsem se narodila, uvědomila jsem, si, jak je důležité trávit čas s rodinou. Chtěla bych apelovat na ostatní, aby virus nebrali na lehkou váhu," vzkázala sympatická Madalena, která se nadále věnuje zpívání a divadlu.

"Doufám, že se brzy vrátím do Janáčkova divadla v Brně, kde jsem od podzimu hrála v opeře Růžový kavalír, a lidé zase začnou na podzim chodit," prozradila Joao a dodala, že se chystá zpívat dál, nicméně nejdůležitější pro ni teď je zdraví její rodiny.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy