Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězda SuperStar má novou lásku: Česká Ariana Grande zkouší štěstí s laborantem

Lucie Bikárová ze SuperStar je zamilovaná: Zkouší  štěstí s laborantem
Zdroj: Se souhlasem Lucie Bikárové
+ Další fotografie
Láska

Finalistka loňské Česko Slovenské SuperStar Lucie Bikárová vydala svůj letní song s názvem Láska. Redakci eXtra.cz exkluzivně prozradila, s kým teď zrovna randí i to, že během natáčení klipu zkolaboval její manažer!

Lucie Bikárová má novou lásku


Lucie Bikárová ze SuperStar natočila ve spolupráci s rapperem Refewem nový videoklip s názvem Láska.
“Píseň tento název dostala proto, že jsem několik měsíců zamilovaná. Přítel se dokonce objevil ve videoklipu," říká mladá zpěvačka Lucie Bikárová, která prozradila, že spolu obě hrdličky plánují společné bydlení a stěhování do Prahy. Lucčin nový partner se jmenuje Roman a je mu devatenáct. Letos odmaturoval v oboru laborant a chystá se na vysokou.

"Natáčení videoklipu trvalo celý den a bylo náročné, protože bylo hrozné horko. Po natáčení můj manažer zkolaboval, ale ihned byl ošetřen v nemocnici," sdělila redakci eXtra.cz zpěvačka, která studuje na Mezinárodní konzervatoři v Praze.Nikitu vystřídal Roman

“Moji vrstevníci mají prázdniny, to moje léto je ve znamení práce, koncertování a vytváření nových songů. Už brzy mě čeká natáčení dalšího videoklipu,“ prozradila Lucka. Ta už v minulosti natočila úspěšnou píseň Dokola s Janem Bendigem. Tehdy se na place zamilovala do člena štábu Nikity Rubleva. Jejich románek ale dlouho nevydržel a vztah se rozpadl už před vydáním samotného videoklipu.

Česká Ariana Grande, jak jí někteří přezdívají, je také úspěšná na sociálních sítích. Její instagramový profil sleduje 117 tisíc lidí. “Sociální sítě jsou super. Je to jedna z možností, jak být v kontaktu s fanoušky,” říká sama Lucie.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy