Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda SuperStar, která Šafránka (†46) nahradila ve Walda Gangu: Měj se fajn v rockovém nebi, brácho!

Miro Šmajda v slzách, Vláďu Šafránka nahradil ještě před jeho smrtí
v kapele.
Zdroj: Instagram, archiv
+ Dalších 9 fotografií
Zpěvák kapely Walda Gang Vladimír Šafránek (†46) v úterý odpoledne podlehl vážným zdravotním komplikacím. Před dvěma lety zkolaboval přímo na pódiu, později se přiznal k operaci srdce. Vedle dalších jmen české rockové scény zasáhla jeho smrt i Miro Šmajdu (29) ze SuperStar, který ho ve skupinně kvůli zdravotním potížím nahradil.

Vladimír Šafránek z Walda Gangu včera zemřel, prohrál boj s vážnými zdravotními potížemi. V slzách jsou fanoušci i nejbližší, jeho odchod hodně zasáhl i Mira Šmajdu ze SuperStar, který ho v kapele nahradil.

„Jenom těžko hledám slova… Odešel kolega, legenda, člen rodiny, skvělý zpěvák a jeden z nejlepších lidí, jaké jsem měl možnost v hudební sféře poznat – Vláďa Šafránek. Doufám, že se máš fajn v rockovém nebi, brácho,“ napsal zdrcený Šmajda na Instagram.

Šafránek zhruba před dvěma lety zkolaboval přímo na pódiu a začal mít velké zdravotní potíže. Následně prodělal operaci srdce, ale plicní hypertenze a srdce se stále zhoršovalo. Aby toho nebylo málo, tak po těžké operaci a všech zdravotních problémech téměř vykrvácel ve sprše. Zemřel ve věku 46 let, zanechal po sobě krásnou dceru.

Související články

Další články