Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Hvězda Stranger Things pořádně vyrostla: Z malé Millie se klube neskutečná kočka!

Zdroj: Netflix
+ Dalších 21 fotografií
To je změna
Jako dvanáctiletá poprvé pobláznila svět coby Eleven v neskutečně populárním seriálu Stranger Things. O dva roky později není pochyb o tom, že Millie Bobby Brown (14) se ve světě neztratí. Z ošklivého káčátka, které se na televizních obrazovkách objevovalo s oholenou hlavou, se totiž klube neskutečná kráska.

Je snad první dětskou herečkou, která se neobjevuje na Disney Channel, a přesto ji zná celý svět. Millie Bobby Brown má našlápnuto na superhvězdnou kariéru díky seriálu Stranger Things.

Právě role mladičké dívky Eleven z šíleného vědeckého ústavu jí vynesla slávu a milionové jmění. Dnes je Millie stále malá holka, je jí teprve čtrnáct, ale i tak už je jasné, že se z ní za pár let vyklube neskutečná kočka. Už teď totiž šlape na paty některým svým starším kolegyním a je inspirací pro miliony teenagerů ze všech koutů světa!

Ačkoliv je Angličanka, narodila se Millie ve španělském Marbelle. Když jí bylo osm, přestěhovala se s rodiči na americkou Floridu. Její osud byl zpečetěn, stane se herečkou. Už po roce života za velkou louží se objevila jako malá Alenka v seriálu Once Upon a Time in Wonderland.

Fanoušci se na Millie letos mohou těšit nejenom ve třetí řadě Stranger Things, ale i filmu Godzilla 2: Král monster. Na to, jak moc se za pouhé dva roky změnila, se podívejte v galerii!

Související články

Další články