Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězda Stmívání už není single: Fešák Robert Pattinson randí s britskou modelkou

Robert Pattinson: Hvězda Stmívání randí se Suki Waterhouse
Zdroj: profimedia, koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
láska

Robert Pattinson (36) je velký tajnůstkář. Téměř čtyři roky se hvězdě upírské série Stmívání podařilo tutlat vztah s britskou modelkou a herečkou Suki Waterhouse (30), jak píše web People. 

Ačkoli spolu chodí již čtyři roky, dlouho o jejich vztahu nikdo nic nevěděl. Robert Pattinson, kterého lidé znají coby upíra Edwarda Cullen ze Stmívání či jako kouzelníka Cedrica Diggoryho z Harryho Pottera, má holku!

Již několik let herec chodí s britskou modelkou a herečkou Suki Waterhouse, kterou na Instagramu sledují téměř tři miliony lidí. Jejich vztah nadobro praskl v prosinci během přehlídky Dior Men Fall 2023 v egyptské Gíze, kde se poprvé jako pár společně prošli po červeném koberci, jak uvádí People. "Nikdy nezapomenu na tuto show, pod hvězdami a před pyramidami v Gíze," napsal Waterhouse na Instagram.

Robert je nejkrásnějším mužem světa

Krásná blondýnka není ve světě showbyznysu neznámá. Objevila se na titulní straně časopisů Vogue, Elle nebo Marie Claire. Navíc patří mezi zakladatelky značky Pop & Suki, kterou si oblíbily Jessica Alba, Lady Gaga, Cara Delevingne a Emily Ratajkowski. A teď navíc ulovila nejkrásnějšího muže světa.

Britský herec má podle vědců obličej dokonalý na celých 92,15 procent. Jeho tvář byla porovnána s desítkami dalších herců a výzkumem bylo prokázáno, že nejlépe odpovídá ideálu krásy, který byl nastaven ve starověkém Řecku a má platit dodnes, jak uvádí Daily Mail.

Výzkum zpracoval Dr. Julian De Silva. Ten tvrdí, že téměř každá část obličeje Pattinsona je naprosto dokonalá a na celkovém procentuálním výsledku se negativně podepsaly jen jeho rty. Ty jsou prý moc tenké a ploché. Na základě stejného výzkumu byla na podzim loňského roku za nejkrásnější ženu světa prohlášena topmodelka Bella Hadid. Její prvenství se u veřejnosti setkalo s velkou chválou.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy