Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Hvězda Stmívání má koronavirus: Kvůli nákaze Roberta Pattinsona bylo přerušeno natáčení Batmana

Hvězda Stmívání má koronavirus: Kvůli nákaze Roberta Pattinsona bylo přerušeno natáčení Batmana
Zdroj: Summit Entertainment
+ Dalších 5 fotografií
Koronavirus
Herec Robert Pattinson (34), který se proslavil především jako upír ve Stmívání, je pozitivní na koronavirus. Kvůli pozitivnímu testu herce muselo být pozastaveno natáčení očekávaného filmu The Batman, ve kterém se právě Pattinson chopil hlavní role.

Ve čtvrtek informoval server The Hollywood Reporter, že se v Londýně pozastavilo natáčení hollywoodského velkofilmu The Batman, protože se u jednoho ze členů štábu potvrdila přítomnost koronaviru

Natáčení filmu, který má mít premiéru příští rok, se však teprve nedávno znovu rozjelo po dlouhé pauze, která byla způsobena celosvětovou pandemií. "Člen štábu u filmu The Batman měl pozitivní test na koronavirus a v souladu s nastavenými pravidly je nyní v karanténě. Filmování je dočasně přerušeno," uvedlo studio Warner Brothers ve svém prohlášení, aniž nakaženou osobu jmenovalo.

Magazín Vanity Fair poté hned jako první přinesl informaci, že nákaza se prokázala u hlavního hrdinu filmu, tedy u Roberta Pattinsona (34). Toho si diváci mohou pamatovat například z legendární ságy Stmívání, kde ztvárnil jednu z hlavních postav. Ve Stmívání se objevil v roli upíra Edwarda, díky čemuž se stal idolem mnoha dívčích srdcí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy