Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Hvězda StarDance Tonya Graves: Můj partner není ideální. Je to takový DĚDA

+ Dalších 5 fotografií
Tonya Graves (49) je hotový lidský uragán. Kam přijde, tam je rušno, každý prostor zaplní svou energií. A stejně to bylo i při setkání s moderátorkou Evou Decastelo (41), která dlouholetou kamarádku zpovídala pro náš pořad Extra Host. Jak se Afroameričanka milující Česko cítí po boku mladičkého tanečníka?

„Mám výborného tanečního partnera (Michal Bureš – pozn. red.). I když je mu jen jednadvacet, už byl osmkrát mistrem České republiky. Je o třicet centimetrů vyšší než já. Má 182 centimetrů, já 152. To není úplně ideální na tanec. Možná si mysleli, že jak tam je tak velký věkový rozdíl, že je možné, že bude mít trpělivost s mým hyperaktivitem,“ řekla Američanka Tonya Graves roztomilou češtinou.

„Myšák je se mnou velmi trpělivý. Je takový starý mládenec. Je mladý, ale občas mu říkám děda. Protože si stěžuje, že stárne, na to mu povídám: ‚Drž hubu, já ti ukážu starý věk,‘“ pokračuje s odzbrojující upřímností charismatická zpěvačka se smíchem.

Proč vůbec byla rozmrzelá, když dostala nabídku do StarDance Co pro ni bylo při trénincích největší peklo? Z čeho má v soutěži největší strach a kam až chce dojít?

Otázky

Jak oslaví blížící se padesátku? Kdo ji rušil při našem natáčení? Jací jsou její synové a jak popsala svého exmanžela? Jak je možné, že starší chlapec coby dítě Američanky dostal špatnou známku z angličtiny?

Proč v USA psychicky nedávala práci v dětském domově? Jak se dostala do České republiky a proč začínala ve zdejším knihkupectví? Proč si myslí, že v Paříži jsou lidé rasističtější než v Praze? Kde na světě zažila nejvíc útoků na svou barvu kůže? Proč si myslí, že Češi vlastně vůbec nejsou rasisté? A co tedy vlastně jsou? Jaké české filmy zbožňuje a které nesmrtelné hlášky z nich v našem pořadu vtipně vytáhla? Co ji na čas připravilo o hlas a jak se žije s alergií na mouku?

To všechno přinese již v v sobotu velký rozhovor skvělé Evy (41), která ví, na co se ptát, s ženou, která má co říct!

Pořad Extra Host uvidíte v sobotu 26. října v 19 hodin.

Předchozí díl pořadu s Michaelem Vieweghem si můžete pustit zde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy