Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Hvězda StarDance Pavla Tomicová promluvila o hubnutí! Neuvěříte, kolik jí tančení pomohlo shodit

+ Dalších 13 fotografií
STARDANCE
Oblíbená herečka Pavla Tomicová (56) se řadí ke hvězdám taneční show StarDance. Tři měsíce se plně věnuje tanečnímu tréninku v hodně populární soutěži a výsledky se dostavily poměrně brzy. Pavla redakci eXtra.cz prozradila, že díky náročnému tréninku si vytancovala několik shozených kilogramů...

Oblíbená herečka na tanečním parketu týden co týden předvádí parádní výkony. Každému je jasné, Pavla se neřadí k žádným vyhublým modelkám, a přesto dokáže svými výkony diváky zaujmout. „Je to velká a tvrdá dřina, ale na druhou stranu i skvělá zábava. Musím přiznat, že za ty tři měsíce jsem v opravdu skvělé fyzické formě,“ usmívala se Pavla Tomicová, která si pochvaluje, jak je soutěž realizovaná a hlavně že dokázala hravě zhubnout.

„Zhubla jsem a jsem za to ráda. Není to zase nic markantního, ale podle oblečení je poznat, že mám dvě čísla konfekční velikosti dole,“ pokračovala herečka, která se řadí k těm, které nade vše milují humor.

Jak se Pavle Tomicové podaří zvládnout další taneční kolo soutěže StarDance, uvidíme už dnes večer. Mnozí jistě budou skvělé herečce a nově tanečnici držet palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články