Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Hvězda StarDance oznámila radostnou novinku: Je to tak, nejsem tlustá, napsala s humorem tanečnice Krejčířová

Eva Krejčířová je těhotná: Hvězda StarDance se pochlubila radostnou novinkou
Zdroj: Se svolením Eva Krejčířová
+ Další 3 fotografie
těhotenství

Tanečnice Eva Krejčířová, která se dostala do povědomí díky taneční soutěži StarDance, kde se probojovala až do finále, se pochlubila radostnou novinkou. Půvabná blondýnka na čas odloží svoji vášeň a bude se věnovat péči o miminko. "Je to tak," napsala na sociální sítě pod první fotku odhalující těhotenství. 

Eva Krejčířová se na nějaký čas bude muset vzdát své vášně a celoživotního koníčku. Sympatická tanečnice totiž brzy bude maminkou! Finalistka taneční soutěže StarDance, taneční partnerka Ondřeje Brzobohatého, si radostnou novinku pár měsíců hýčkala jen pro sebe a své nejbližší.

Nejsem tlustá, jsem jen těhotná

Těhotenství oznámila prostřednictvím svých sociálních sítí a nejednoho fanouška zpráva velmi překvapila. Dosud se jí totiž podařilo vše poctivě ututlat, ale nyní už musela s novinkou ven. "Už to neschovám," napsala s humorem pod snímek oznamující těhotenství.

A humorem vůbec nešetřila. "Nejsem tlustá, jsem jen těhotná," vystřelila si ze sebe. Pod příspěvkem se to hemžilo gratulacemi. "Evi, hezké překvapení. Gratuluji," vzkazovali komentující.

Eva si své soukromí bedlivě střeží, na sociálních sítích odhaluje pouze střípky ze své taneční kariéry, lekcí a ukazuje pouze sebe samotnou. Jen sporadicky ukáže svého partnera.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy