Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hvězda StarDance Miroslav Hanuš: Tohle jsou jeho tři dcery, jedna s ním hraje v Ulici

+ Další 4 fotografie
Rodina
Miroslav Hanuš (56) z Ulice je nyní jedním ze soutěžících v oblíbeném televizním pořadu StarDance. Na vystoupení chodí seriálového Tondu Hložánka podporovat ti nejbližší. Největší oporou mu je manželka a tři krásné dcery. Co dělají dcery Miroslava Hanuše?

Nejstarším soutěžícím v desáté jubilejní řadě StarDance je letos herec Miroslav Hanuš. Jeho taneční partnerkou je Adriana Mašková. Diváci Hanuše znají ze seriálu Ulice, kde hraje záporáka Tondu Hložánka. Tonda je bývalý starosta a blízký kamarád Lumíra.

Miroslava chodí na taneční show podporovat rodina. Jeho čtyři nejbližší ženy mu jsou vždycky nablízku. Manželka Jana při něm stojí za každé situace. Pak jsou tady tři Hanušovy dcery, o kterých Miroslav stále mlží, ale jsou mu největší oporou.

Nejstarší dcerou je Alžběta (28), která vystudovala pedagogickou fakultu. Podle informací deníku Aha! je Alžběta třídní učitelkou na jednom pražském gymnáziu.

Prostřední dcera se jmenuje Eliška (24). Jako malá šla po stopách maminky a věnovala se tanci. Jenže nyní jde ve šlépějích tatínka. Věnuje se herectví. Dokonce hraje v Ulici, stejně jako Hanuš. Nastoupila tam teprve nedávno a hraje kamarádku olivové krásky Jany.

Nejmladší je pak Jindřiška. Té je pouhých 19 let. Podle dostupných informací by chtěla začít se studiem na Divadelní akademii múzických umění.

Mohlo by vás zajímat

Další články