Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Hvězda StarDance má koronavirus! Vízek se nakazil, když hrál karty

Zdroj: Petr Hloušek / Právo / Profimedia
+ Další fotografie
koronavirus
Bývalý fotbalový reprezentant a hvězda StarDance Ladislav Vízek (65) přiznal, že se nakazil při hraní karet. Virus dostal zřejmě od kamaráda. Dlouho si myslel, že je jen nachlazen. Jenže jeho tělo napadl koronavirus. Vízek se domnívá, že z nejhoršího je ale venku.

Známý šprýmař a účastník StarDance si myslel, že nastydl při jízdě na kole. Jenže kolo za nic nemůže. Vízek měl pozitivní výsledek na nemoc COVID-19

"Týden jsem byl doma a měl jsem horečky. Hltal jsem zprávy, sledoval vývoj situace a příznaky nemoci. Žil jsem v domnění, že jsem nastydl, když jsem jel na kole. Říkal jsem si, jak jsem si zadělal na chřipku, jelikož krátce na to jsem ulehl do postele a měl teploty. Sem tam se příznaky podobaly koronaviru. Jenže člověk si to nechce přiznat. Týden jsem odležel, prokašlal, postupně se mi dělalo lépe. Pak jsem ale dozvěděl, že je nakažený jeden můj kamarád z mariáše, načež mi ve středu volala epidemioložka Věra Hájíčková, moje kamarádka. Vytrasovali mě, jelikož jsem s ním byl v kontaktu. Okamžitě mě odebrali a druhý den mi přišla smutná zpráva, že jsem pozitivní. Lhal jsem si do kapsy. Přesvědčoval se, že se mě to netýká. Byla to velká mýlka," uvedl Vízek pro web isport.blesk.cz, který o případu informoval jako první.

Vízek je přesvědčený, že z nejhoršího je venku. "Nejhorší mám za sebou, je mi líp. Nicméně jsem poznal, že pro starší lidi to není žádná sranda. Upřímně mám o ně strach. Mně je pětašedesát, také jsem v ohrožené skupině, ale sportuji, každý den se hýbu. Zřejmě i proto nemám dramatický průběh, asi je na můj konec ještě brzo. Kdyby mě to ale potkalo za sedm osm let, asi bych měl vážně nahnáno a potil se strachem. Nedivím, že lidi s touto nemocí odcházejí. Není to nic příjemného. Je to jako houpačka, neskutečně protivný bacil. Chvíli je vám dobře, pak zase zle," dodal Vízek, který má za sebou hodně náročné dny.

VŠE O KORONAVIRU NAJDETE ZDE

Související články

Další články