Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hvězda Star Wars se stala již pětinásobným otcem! Syna mu porodila o čtrnáct let mladší partnerka

Charismatický herec Ewan McGregor se stal popáté otcem.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Pozitivní zpráva

Charismatický herec Ewan McGregor (50) přivítal na svět se svou partnerkou Mary Elizabeth Winstead (36) jejich první společné dítě. Z předchozího vztahu má však skotský herec, známý z filmů Trainspotting nebo Star Wars, již čtyři dcery. 

Skotský herec Ewan McGregor randí s americkou herečkou Mary Elizabeth Winstead od roku 2017. Předtím žil dvaadvacet let v manželství s producentkou Eve Mavrakis, s níž se v roce 2018 rozvedl. S Evou má herec čtyři dcery: Claru (25), Esther (19), Jamyenu (20) a Anouk (10). Novorozenec je tak první syn, který se Ewanu narodil.

Radostnou událost sdílela na svém Instagramu nejstarší Ewanova dcera Clara, která přidala fotografii sebe a novorozence s popiskem: „Vítej na světě, bráško. Gratuluji tátovi a Mary, tohle je ten nejlepší dárek.”

Skryté těhotenství

Obdobný příspěvek sdílela i mladší sestra Esther, která možná poodhalila jméno miminka. K fotce totiž připsala „malá Laurie”. Ewan a jeho partnerka Mary drželi těhotenství v naprosté tajnosti a až do zveřejnění těchto snímků o něm nikdo neměl ani tušení. Ani jednou nebyla šestatřicetiletá herečka vyfotografována s těhotenským břichem.

Ewan je známý hlavně z filmů Trainspotting (1996), Černý jestřáb sestřelen (2001), Moulin Rouge! (2001) či z úspěšné série Star Wars.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy